Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080050 - VTC Pezinok | |||
Názov turnaja: | VTC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Grič Peter (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Nemčovič František (C) | |||
Termín od: | 29.07.2020 | Termín do: | 31.07.2020 | |
Kontakt: | František Nemčovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905356112, | |||
Kontakt e-mail: | fnemcovic10@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 28.07.2020 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 32 | 16 | - | 28.07.2020 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Grič Peter, ZVR: Nemčovič František
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Semančík Filip | ||||
6:4 6:0 | |||||
2. | Červenák Peter | 32 16 8 SF F | |||
3. | Papuščák Šimon | ||||
6:2 6:4 | |||||
4. | Obtulovič Juraj | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Škoda D. Obtulovič J. | |||
1:6 7:5 10:4 | |||||
2. | Krnáč S. Papuščák Š. | 8 SF F | |||
3. | Hron A. Linhart M. | ||||
5:7 6:4 10:7 | |||||
4. | Duroška L. Šebo A. | 8 SF F | |||
5. | Žilka O. Semančík F. | ||||
skr | |||||
6. | Kravec V. Rosa A. | 8 SF F | |||
7. | Mišenka D. Ševčík J. | ||||
skr | |||||
8. | (2) | Palenčár P. Sepeši B. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
2 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
3 | Červenák Peter | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 44 | ||||
4 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
5 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
6 | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 68 | ||||
7 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 75 | ||||
8 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
9 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | ||||
10 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | ||||
11 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
12 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 109 | ||||
13 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | ||||
14 | USP | Čistý Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | VTC Pezinok | 114 | |||
15 | Duroška Lukáš | 31.10.2025 | 2005 | M | VTC Pezinok | 122 | ||||
16 | Žilka Oliver Benjamin | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 | ||||
17 | Mišenka Dodi | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 130 | ||||
18 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 153 | ||||
19 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 154 | ||||
20 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 159 | ||||
21 | Pucovský Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Stupava | 159 | ||||
22 | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 228 | ||||
23 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | ||||
24 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 259 | ||||
25 | USP | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 275 | |||
26 | USP | Šebo Alex | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 275 | |||
27 | USP | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 275 | |||
28 | USP | Vida Dominik | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 275 | |||
29 | USP | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | ||||
30 | USP | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
31 | USP | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
32 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bušniak Michal | 30. 06. 2020 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
2 | Németh Martin | 10. 06. 2020 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | ||||||
3 | Poritskyi Andrii | 31. 05. 2020 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Palenčár Patrik | 29. 07. 2020 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 37 | |||||
2 | Bernáth Bruno | 19. 07. 2020 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
3 | Barcaj Matúš | 17. 07. 2020 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 52 | |||||
4 | Jakubovič Xavier | 23. 07. 2020 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 162 | |||||
5 | Paulovič Nikolas | 20. 07. 2020 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 172 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čurlej Michal | 27. 07. 2020 18:29 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
2 | Dao Dung Em Oliver | 14. 07. 2020 14:33 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 17 | ||||
3 | Dubeň Matúš | 27. 07. 2020 18:58 | 2004 | M | TK Žilina | 165 | ||||
4 | Guzoň Samuel | 25. 07. 2020 16:32 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | ||||
5 | Halahija Nathan André | 28. 07. 2020 06:35 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | ||||
6 | Chovanec Jakub | 27. 07. 2020 21:47 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | ||||
7 | Ihring Walter | 27. 07. 2020 08:50 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 180 | ||||
8 | Imrišek Lukáš | 26. 07. 2020 20:12 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
9 | Jaroščák Maximilián | 10. 07. 2020 21:51 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 208 | ||||
10 | Jergič Daniel | 27. 07. 2020 07:15 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
11 | Kyjaci Samuel | 28. 07. 2020 08:13 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
12 | Laca Martin | 29. 07. 2020 19:27 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 137 | ||||
13 | Lazarčík Markus | 26. 07. 2020 07:42 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
14 | Macháč Max Mikuláš | 27. 07. 2020 22:42 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | ||||
15 | Masarčin Marcus | 27. 07. 2020 23:16 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
16 | Melicherík Tomáš | 27. 07. 2020 22:03 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | ||||
17 | Norrman Simon | 26. 07. 2020 20:11 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | ||||
18 | Partl Juraj | 27. 07. 2020 23:41 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 74 | ||||
19 | Pivník Oliver | 27. 07. 2020 11:50 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | ||||
20 | Přibáň Martin | 28. 07. 2020 08:48 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 275 | ||||
21 | Šechny David | 27. 07. 2020 21:17 | 2005 | M | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
22 | Schwarc David | 26. 06. 2020 16:18 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | ||||
23 | Vajgel Hugo | 25. 07. 2020 20:30 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 |