Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21,Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Krajčovič Šimon (B) | |||
Termín od: | 14.12.2019 | Termín do: | 17.12.2019 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 13.12.2019 9:00 | BTZ |
dorastenci | 32 | 16 | - | 13.12.2019 9:00 | BTZ |
Poznámky:
Tieto majstrovstvá regiónu sú dotované loptami STZ, BTZ a Bratislavským samosprávnym krajom.
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Hasaj Ján, ZVR: Krajčovič Šimon
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Dao Dung Em Oliver | ||||
6:1 6:2 | |||||
2. | Červenák Peter | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Dao D. Hajduch M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Poklemba F. Chren P. | ||||
6:4 6:4 | |||||
4. | Sepeši B. Jakubovič X. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Červenák P. Náhlovský F. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Turček R. Držiak J. | ||||
6:3 6:2 | |||||
8. | Valent S. Mišenka D. | 16 8 SF F | |||
9. | Žiga A. Partl J. | ||||
6:3 6:4 | |||||
10. | Škoda D. Rosa A. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Palčo M. Šramko M. | 16 8 SF F | ||
13. | Imrišek L. Halahija N. | ||||
2:6 6:2 10:7 | |||||
14. | Fičor O. Kohút A. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Obtulovič J. Semančík F. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 17 | ||||
2 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 19 | ||||
3 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
4 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
5 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
6 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
7 | Červenák Peter | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 44 | ||||
8 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 46 | ||||
9 | USP | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 46 | |||
10 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | ||||
11 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
12 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
13 | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 68 | ||||
14 | Partl Juraj | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 74 | ||||
15 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
16 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
17 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | ||||
18 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | ||||
19 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | ||||
20 | Sabol Pavol | 31.10.2022 !!! | 2003 | M | TK Petržalka | 105 | ||||
21 | Turček Rudolf | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 105 | ||||
22 | Tomaník Denis | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Petržalka | 122 | ||||
23 | Sabol Michal | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | 124 | ||||
24 | Žiga Alexander | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 126 | ||||
25 | Žilka Oliver Benjamin | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 | ||||
26 | Mišenka Dodi | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 130 | ||||
27 | NVK | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 162 | |||
28 | WC | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 180 | |||
29 | NVK | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 228 | |||
30 | USP | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 259 | |||
31 | NVK | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 263 | |||
32 | NVK | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Masarik Adam | 20. 11. 2019 | 2004 | M | TK Petržalka | 154 | |||||
2 | Přibáň Martin | 18. 11. 2019 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 275 | |||||
3 | Hubinský Július | 23. 11. 2019 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 275 | |||||
4 | Vida Dominik | 16. 11. 2019 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 275 | |||||
5 | Fičor Oskar | 21. 11. 2019 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 275 | |||||
6 | Bujňák Hugo | 26. 11. 2019 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Držiak Jakub Oskar | 09. 12. 2019 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 103 | |||||
2 | Laca Martin | 04. 12. 2019 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 137 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bušniak Matúš | 11. 12. 2019 18:06 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 61 | ||||
2 | Duroška Lukáš | 11. 12. 2019 17:02 | 2005 | M | VTC Pezinok | 122 | ||||
3 | Jaroščák Maximilián | 28. 02. 2020 16:23 [N] | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 208 | ||||
4 | Vajgel Hugo | 13. 12. 2019 20:36 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 |