Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Potočná 802/26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Hrustič Milan (C) | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903906325, | |||
Kontakt e-mail: | tc@tc92levoca.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 20.06.2024 9:00 | Potočná 26, Levoča |
dorastenci | 32 | 16 | - | 20.06.2024 9:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | ||||
2 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
3 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 36 | ||||
4 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 43 | ||||
5 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | ||||
6 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | ||||
7 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
8 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | ||||
9 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | ||||
10 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | ||||
11 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | ||||
12 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | ||||
13 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
14 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Marko Martin | 14. 06. 2024 11:38 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
2 | Medveď Maroš | 12. 06. 2024 21:30 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
3 | Regec Marko | 13. 06. 2024 16:14 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
4 | Sobihard Peter | 15. 06. 2024 20:52 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
5 | Turek Sebastian | 07. 06. 2024 19:59 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | ||||
6 | Zelenák Ivan | 13. 06. 2024 13:10 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 |