Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club, Družstevná 575, 900 45 Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Obertová Emma (C) | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | ||||
2 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 72 | ||||
3 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
4 | Hromník Filip | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | ||||
5 | Marko Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
6 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | ||||
7 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
8 | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | ||||
9 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | ||||
10 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | ||||
11 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | ||||
12 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | ||||
13 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | ||||
14 | Gergeľ Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | ||||
15 | Talian Patrik | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | ||||
16 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | ||||
17 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | ||||
18 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
19 | Matucha Ján | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 147 | ||||
20 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 154 | ||||
21 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | ||||
22 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | ||||
23 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | ||||
24 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | ||||
25 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | ||||
26 | Rodek Alex | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
27 | Kruksa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
28 | Vančo Gregor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
29 | Tóth Bruno Robert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
30 | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
31 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
32 | Levkanič Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
33 | Gergeľ Maximilián | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
34 | Artemev Dmitrii | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Rampach Šimon | 15. 06. 2024 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | |||||
2 | Gulej Kini | 15. 06. 2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 271 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartovič Marko | 12. 06. 2024 21:26 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | ||||
2 | Fano Alex Adam | 20. 05. 2024 10:08 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
3 | Fleischmann Jakub | 14. 06. 2024 09:43 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | ||||
4 | Kohút Alex | 12. 06. 2024 15:23 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 65 | ||||
5 | Oles Nikolas | 11. 06. 2024 18:23 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | ||||
6 | Vancu Adrian | 16. 06. 2024 09:13 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 |