Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080050 - VTC Pezinok | |||
Názov turnaja: | TWO ECO OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Ulica Fraňa Kráľa 1/A | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Grič Peter (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Nemčovič František (C) | |||
Termín od: | 25.03.2017 | Termín do: | 27.03.2017 | |
Kontakt: | Peter Grič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0910595131, | |||
Kontakt e-mail: | tenisvtc@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 03. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 24 | - | - | 24.03.2017 10:00 | VTC Pezinok |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Peter Grič, ZVR: František Nemčovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Provazníková Agáta | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Gemzická Adela | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Adamcová Vanessa | 32 16 8 SF F | |||
5. | Panáková Veronika | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Trellová Simona | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Liptáková Nina | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Kratochvílová Karin | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Coddington Sara | ||||
7:5 6:0 | |||||
12. | Šramková Tamara | 32 16 8 SF F | |||
13. | Bučič Veronika | ||||
6:3 7:5 | |||||
14. | Ševčíková Laura | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Martináková Alexandra | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Vargová Nina | 32 16 8 SF F | ||
19. | Bauerová Ema | ||||
6:1 6:3 | |||||
20. | Jessen Kaya | 32 16 8 SF F | |||
21. | Bieliková Emma | ||||
6:3 6:4 | |||||
22. | Vatrtová Ema | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Vizváryová Veronika | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Škvrndová Linda | 32 16 8 SF F | ||
27. | Švorcová Klára Mária | ||||
6:0 6:3 | |||||
28. | Pavlíková Vladimíra | 32 16 8 SF F | |||
29. | Dobrucká Natália | ||||
6:2 6:0 | |||||
30. | Benovič Emma | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Nádaská Laura | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 42 | ||||
2 | USP | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 43 | |||
3 | Vizváryová Veronika | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 48 | ||||
4 | Kratochvílová Karin | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 69 | ||||
5 | Martináková Alexandra | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 75 | ||||
6 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 76 | ||||
7 | Liptáková Nina | 31.10.2018 !!! | 2004 | Ž | TŠP-tenisová škola Petržalka | 79 | ||||
8 | Vargová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 81 | ||||
9 | Ševčíková Laura | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 82 | ||||
10 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 103 | ||||
11 | Bieliková Emma | 31.10.2020 !!! | 2004 | Ž | TK ŠTK Šamorín | 110 | ||||
12 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 122 | ||||
13 | Adamcová Vanessa | 31.10.2019 !!! | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 140 | ||||
14 | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 145 | ||||
15 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 149 | ||||
16 | Vatrtová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 172 | ||||
17 | Coddington Sara | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 189 | ||||
18 | Trellová Simona | 31.10.2018 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 201 | ||||
19 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 206 | ||||
20 | USP | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | ||||
21 | USP | Panáková Veronika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | ||||
22 | USP | Jessen Kaya | 31.10.2017 !!! | 2004 | Ž | Bratislavský tenisový zväz | ||||
23 | USP | Benovič Emma | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | ||||
24 | USP | Bauerová Ema | 31.10.2022 !!! | 2005 | Ž | VTC Pezinok |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hrabovská Karolína | 19. 11. 2016 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 206 | |||||
2 | Mydlárová Barbora | 05. 03. 2017 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | ||||||
3 | Krammerová Sofia | 24. 01. 2017 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
4 | Humlová Rebeka | 15. 11. 2016 | 2004 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
5 | Sydorenko Anastasiia | 23. 02. 2017 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
6 | Ivashko Anastasiya | 25. 01. 2017 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Kuksina Kristina | 27. 01. 2017 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vighová Nelly | 23. 03. 2017 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 28 | |||||
2 | Albertová Laura | 14. 03. 2017 | 2005 | Ž | TK Strojár Malacky | ||||||
3 | Voleková Rebeka | 23. 03. 2017 | 2004 | Ž | TK Strojár Malacky | ||||||
4 | Mravcová Ema | 23. 03. 2017 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Barillová Deana | 23. 03. 2017 18:30 | 2003 | Ž | TK OLYMP Bratislava | 38 | ||||
2 | Beláková Martina | 10. 03. 2017 18:22 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 62 | ||||
3 | Celušáková Nina | 22. 03. 2017 10:39 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 194 | ||||
4 | Čuboňová Lucia | 24. 03. 2017 07:37 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | |||||
5 | Čuboňová Žofia | 24. 03. 2017 07:35 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 74 | ||||
6 | Danišková Kristína | 23. 03. 2017 14:33 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 34 | ||||
7 | Daubnerová Nikola | 23. 03. 2017 00:29 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 83 | ||||
8 | Fuňová Sofia | 23. 03. 2017 20:07 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 179 | ||||
9 | Gaievska Sofia | 24. 03. 2017 08:14 | 2005 | Ž | Bratislavský tenisový zväz | |||||
10 | Hallová Ema | 06. 03. 2017 06:50 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 136 | ||||
11 | Košlíková Viktoria Dominika | 21. 03. 2017 06:50 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
12 | Moravanská Klára | 16. 03. 2017 20:05 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 206 | ||||
13 | Náhliková Nina | 23. 03. 2017 04:44 | 2003 | Ž | TC TALENT Bratislava | 179 | ||||
14 | Naňová Gabriela | 22. 03. 2017 09:04 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 88 | ||||
15 | Pláteníková Ela | 19. 02. 2017 22:02 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 56 | ||||
16 | Podolcová Viktória | 23. 03. 2017 19:38 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 103 | ||||
17 | Polakovičová Adela | 15. 03. 2017 18:31 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 140 | ||||
18 | Sobihardová Hana | 22. 03. 2017 16:23 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
19 | Štvrtecká Silvia | 23. 03. 2017 10:44 | 2005 | Ž | TK 77 Skalica | |||||
20 | Šurinová Simona | 21. 03. 2017 18:20 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 103 | ||||
21 | Vančová Emma | 27. 02. 2017 10:59 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 206 |