Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava Peteržalka | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 08.12.2018 | Termín do: | 11.12.2018 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 12. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 07.12.2018 10:00 | BTZ |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 07.12.2018 10:00 | BTZ |
Poznámky:
rozpis, správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Lucia Šramková
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vargová Nina | ||||
6:4 3:6 6:2 | |||||
2. | Lacková Viktória | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šurinová S. Lacková V. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Kernová K. Flimelová K. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Pirohová D. Mravcová E. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Šimová H. Zsilleová E. | ||||
6:3 6:3 | |||||
8. | Košlíková V. Simonová S. | 16 8 SF F | |||
9. | Petrovičová N. Gaburová N. | ||||
6:2 6:2 | |||||
10. | Potičná V. Hevessy N. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Vallová M. Kausichová E. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Škoricová L. Škoricová M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Dobrucká N. Cíleková L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vargová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 22 | 2 | |||
2 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
3 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 9 | ||||
4 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
5 | Cíleková Laura | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
6 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 41 | ||||
7 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 42 | ||||
8 | Kausichová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 43 | ||||
9 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
10 | Šimová Hana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 73 | ||||
11 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 98 | ||||
12 | Vallová Marianna | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
13 | Hevessy Nina Mária | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 108 | ||||
14 | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 116 | ||||
15 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 128 | ||||
16 | Škoricová Lucia | 31.10.2019 !!! | 2005 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 135 | ||||
17 | Zuzčáková Laura | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 147 | ||||
18 | Simonová Sophia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 147 | ||||
19 | Kutešová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 153 | ||||
20 | Zsilleová Eliška | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Petržalka | 155 | ||||
21 | Vavrová Yasmin | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 171 | ||||
22 | Borš Ella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 172 | ||||
23 | Kernová Karin | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 187 | ||||
24 | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 204 | ||||
25 | Gaburová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 245 | ||||
26 | Flimelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
27 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Daubnerová Nikola | 09. 12. 2018 11:32 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 8 | 4 | |||
2 | Gáliková Terezka | 05. 12. 2018 08:54 | 2008 | D-d | TK Petržalka | |||||
3 | Panáková Veronika | 07. 12. 2018 07:28 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | 135 | ||||
4 | Tóthová Emma | 27. 11. 2018 20:17 | 2005 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 45 | 1 |