Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080121 - TC Stupava | |||
Názov turnaja: | STUPAVA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nová 64, Stupava 90031 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Búlik Martin (C) | |||
Termín od: | 24.06.2024 | Termín do: | 26.06.2024 | |
Kontakt: | Ing. Martin Búlik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421911558680, | |||
Kontakt e-mail: | tcstupava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 23.06.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 23.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Viktória Terézia | 17.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
2 | Bálintová Adela | 01.05. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
3 | Beskydová Adela | 25.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | |||||
4 | Bolebruchová Emma | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | ||||||
5 | Capandová Alexandra | 24.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
6 | Černá Ema | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
7 | Černáková Hana | 07.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | |||||
8 | Diková Kristína | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | |||||
9 | Forgáčová Nela | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
10 | Gašparíková Sofia | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
11 | Gažová Anabela | 25.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
12 | Gregušová Marína | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 231 | |||||
13 | Halecká Ema | 05.05. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
14 | Hlubíková Hana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
15 | Holienková Amia | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
16 | Holincová Nikoleta | 12.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
17 | Horváthová Mária | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | |||||
18 | Houdek Vera | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | |||||
19 | Chamillová Karolína | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
20 | Chopovdia Nikol | 25.04. 2024 | 2012 | M-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
21 | Chrenková Eliška | 25.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | |||||
22 | Jamrichová Zuzana | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | OZ Slávia Trnava | 102 | |||||
23 | Janotková Valéria | 19.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
24 | Jeric Hana Tereza | 04.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
25 | Juričkovičová Nela | 24.04. 2024 | 2010 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
26 | Juričkovičová Nina | 24.04. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
27 | Kadlečíková Diana | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
28 | Kapráliková Laura | 24.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | |||||
29 | Kebísková Eliška | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | |||||
30 | Laššová Gréta | 05.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
31 | Libáková Kamila | 28.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
32 | Lyžičiarová Radoslava | 14.05. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | ||||||
33 | Markošová Tereza | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
34 | Oťapková Adriana | 20.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
35 | Raymonds Emily Oluchi | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | ||||||
36 | Ricotti Stella | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 231 | |||||
37 | Rišková Amélia | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
38 | Romanová Natália | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | |||||
39 | Ščibranová Adela | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
40 | Ščibranová Nela | 29.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
41 | Shenová Isabella | 01.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | |||||
42 | Skládalová Sofia | 24.04. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
43 | Šramková Mia | 30.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
44 | Štefanovičová Nela | 19.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | |||||
45 | Turčányová Alexandra | 24.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
46 | Turčányová Miroslava | 24.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
47 | Úradniková Natália | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
48 | Vajayová Viktória | 07.06. 2024 | 2010 | S-d | TK 77 Skalica | 168 | |||||
49 | Valičeková Viktória | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
50 | Vargová Vanesa | 24.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
51 | Vozárová Anna | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
52 | Zemanová Tatiana | 05.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
53 | Židková Miroslava | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Rodinová Viktória | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čačková Natália | 02.05. 2024 12:07 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 257 | |||||
2 | Ferková Vanesa | 12.06. 2024 08:27 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
3 | Hamar Chanel | 14.06. 2024 21:49 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 45 |