Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090017 - TK Zlaté Moravce | |||
Názov turnaja: | TK ZLATÉ MORAVCE | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Továrenská čž, 953 01, Zlaté Moravce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 05.07.2024 | Termín do: | 07.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Jaroslav Mikláš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905426251, | |||
Kontakt e-mail: | jaroslav.miklas77@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 04.07.2024 9:00 | TK Zlaté Moravce |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 04.07.2024 9:00 | TK Zlaté Moravce |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beskydová Adela | 25.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | |||||
2 | Černá Ema | 08.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
3 | Diková Kristína | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | |||||
4 | Forgáčová Nela | 18.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
5 | Gáliková Anetka | 15.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
6 | Grešová Nina | 13.06. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 48 | |||||
7 | Hlubíková Hana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
8 | Horváthová Mária | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | |||||
9 | Hricová Lucia | 22.05. 2024 | 2011 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 257 | |||||
10 | Jánošíková Diana | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
11 | Jeric Hana Tereza | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
12 | Kabátová Tamara | 08.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | ||||||
13 | Kárpáti Tamara | 08.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Spartak Komárno | 257 | |||||
14 | Laššová Gréta | 24.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
15 | Libáková Kamila | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
16 | Michalková Alžbeta | 09.05. 2024 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | |||||
17 | Pohronská Adriána | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
18 | Remenárová Liana | 31.05. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 160 | |||||
19 | Ščibranová Adela | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
20 | Skládalová Sofia | 12.06. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
21 | Skřivanová Nina | 14.05. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
22 | Štefanovičová Nela | 19.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | |||||
23 | Szőllősy Ella | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | |||||
24 | Turčányová Alexandra | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
25 | Turčányová Miroslava | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
26 | Úradniková Natália | 07.05. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
27 | Valičeková Viktória | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 |