Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MÄSPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Potočná 802/26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 10.07.2024 | Termín do: | 14.07.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.07.2024 9:00 | Potočná 26, Levoča |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 09.07.2024 9:00 | Potočná 26, Levoča |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Viktória Terézia | 17.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
2 | Balážová Ella | 08.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 10 | |||||
3 | Beličáková Alica | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
4 | Blaškovičová Maruschka | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | |||||
5 | Böhmová Emma | 25.05. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
6 | Čaplovičová Nina | 14.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
7 | Čemanová Vivien | 26.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | |||||
8 | Černáková Tereza | 24.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 4 | |||||
9 | Dzurillová Barbora | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | |||||
10 | Erdélyi Olívia | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
11 | Fereková Emma | 14.05. 2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | |||||
12 | Ferková Vanesa | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
13 | Fialová Tamara | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 198 | |||||
14 | Forgáčová Nela | 18.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
15 | Gažová Anabela | 11.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
16 | Goffová Sarah | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | |||||
17 | Grigeľová Emma | 14.05. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 102 | |||||
18 | Hajdučková Stella | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
19 | Handzo Zoe | 07.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 9 | |||||
20 | Haríková Ema | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
21 | Hlucháňová Nela | 29.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
22 | Horňáková Zara | 11.05. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | |||||
23 | Horvátová Alexandra | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
24 | Houdek Vera | 19.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | |||||
25 | Humenchak Daniela | 24.05. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | |||||
26 | Chylová Nikola | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | |||||
27 | Jabrocká Daniela | 19.05. 2024 | 2010 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 87 | |||||
28 | Janáčiková Petra | 20.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | |||||
29 | Janošková Alexandra | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | |||||
30 | Kebísková Eliška | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | |||||
31 | Kissová Ema | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 23 | |||||
32 | Kubalová Lilien | 11.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 | |||||
33 | Kušnírová Lívia | 10.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | |||||
34 | Kutejová Klára | 15.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | |||||
35 | Kužilová Kristína | 13.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 21 | |||||
36 | Libáková Kamila | 24.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
37 | Lopuchovská Michaela | 15.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
38 | Mihalovičová Sofia | 06.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | |||||
39 | Moussa Aaliyah | 22.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | |||||
40 | Pribulová Vanessa | 12.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 231 | |||||
41 | Priesterová Miroslava | 28.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||||
42 | Riesová Tamara | 12.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | 132 | |||||
43 | Rusnačková Riana | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | |||||
44 | Sabová Sofia Mia | 24.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | |||||
45 | Sabovčíková Lea | 16.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 73 | |||||
46 | Ščibranová Adela | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
47 | Ščibranová Nela | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
48 | Shenová Isabella | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | |||||
49 | Sláviková Lea | 07.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 43 | |||||
50 | Stanková Sophia Laura | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
51 | Šteinerová Sarah | 29.05. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | |||||
52 | Tomášová Lea Olívia | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
53 | Valičeková Viktória | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
54 | Vargová Vanesa | 13.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
55 | Veselský Miah Paulina | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
56 | Žiaková Lucia | 17.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 |