Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Názov turnaja: | CT | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D. Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dujava Dušan (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Virág Jozef (A) | |||
Termín od: | 27.06.2024 | Termín do: | 29.06.2024 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 26.06.2024 9:00 | TK Ružomberok |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 26.06.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beličáková Alica | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
2 | Beskydová Adela | 25.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | |||||
3 | Blašková Nikola | 04.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
4 | Böhmová Emma | 29.04. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
5 | Capandová Alexandra | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
6 | Gáliková Anetka | 15.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
7 | Glázerová Nina | 19.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 106 | |||||
8 | Gorielova Uliana | 04.05. 2024 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš | ||||||
9 | Grešová Nina | 12.06. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 48 | |||||
10 | Hajdučková Stella | 30.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
11 | Holienková Amia | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
12 | Horváthová Mária | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | |||||
13 | Hudačeková Tamara | 09.05. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 89 | |||||
14 | Chrenková Eliška | 25.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | |||||
15 | Chylová Nikola | 19.05. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | |||||
16 | Janáková Zoe | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
17 | Kaščáková Martina | 04.05. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | |||||
18 | La Rosa Sara | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | |||||
19 | Leštáková Laura | 29.04. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | |||||
20 | Lišková Nina | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||||
21 | Lopuchovská Michaela | 01.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
22 | Luciaková Nina | 02.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||||
23 | Madliaková Lenka | 30.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | |||||
24 | Michaláková Tamara | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | |||||
25 | Munk Melisa | 24.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||||
26 | Páleníková Lucia | 09.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Ružomberok | 96 | |||||
27 | Podhradská Nela | 04.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
28 | Purašiková Gabriela | 30.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 207 | |||||
29 | Ružičková Simona | 03.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 62 | |||||
30 | Sekáčová Patrícia | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | Benet LTC Bytča | 104 | |||||
31 | Šimová Anabela | 12.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | ||||||
32 | Skládalová Sofia | 04.05. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
33 | Tarasovičová Tamara | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | |||||
34 | Tomášová Lea Olívia | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
35 | Turčányová Alexandra | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
36 | Turčányová Miroslava | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
37 | Ukropová Nina | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | ||||||
38 | Úradniková Natália | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
39 | Valentová Lea | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
40 | Vargová Vanesa | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
41 | Vozárová Anna | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hricová Lucia | 14.06. 2024 | 2011 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 257 | |||||
2 | Vrtichová Alica | 15.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Ružomberok | 128 | |||||
3 | Bajzová Sofia | 16.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Haríková Ema | 26.05. 2024 18:28 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
2 | Kabátová Tamara | 05.06. 2024 21:09 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | ||||||
3 | Pavlovičová Dominika | 09.06. 2024 17:30 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 30 | |||||
4 | Trnovcová Lea | 12.06. 2024 14:19 | 2011 | S-d | TK Slávia SPU Nitra | 137 | |||||
5 | Zemanová Tatiana | 13.06. 2024 19:41 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |