Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 09.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 05.07.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 05.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Viktória Terézia | 17.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
2 | Beličáková Alica | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
3 | Blaškovičová Maruschka | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | |||||
4 | Čaplovičová Nina | 07.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
5 | Čemanová Vivien | 07.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | |||||
6 | Daňková Alexandra | 13.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | |||||
7 | Dzurillová Barbora | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | |||||
8 | Erdélyi Olívia | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
9 | Fereková Emma | 27.05. 2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | |||||
10 | Ferková Vanesa | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
11 | Fialová Tamara | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 198 | |||||
12 | Futášová Zara | 05.06. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
13 | Goffová Sarah | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | |||||
14 | Grigeľová Emma | 14.05. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 102 | |||||
15 | Hajdučková Stella | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
16 | Holienková Amia | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
17 | Horňáková Zara | 09.05. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | |||||
18 | Horvátová Alexandra | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
19 | Houdek Vera | 19.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | |||||
20 | Humenchak Daniela | 24.05. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | |||||
21 | Chylová Nikola | 19.05. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | |||||
22 | Janáčiková Petra | 20.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | |||||
23 | Janošková Alexandra | 04.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | |||||
24 | Kebísková Eliška | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | |||||
25 | Kissová Ema | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 23 | |||||
26 | Kováčiková Soňa | 04.06. 2024 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 163 | |||||
27 | Kundriková Elena | 10.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | |||||
28 | Kušnírová Lívia | 07.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | |||||
29 | Kužilová Kristína | 13.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 21 | |||||
30 | Libáková Kamila | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
31 | Lodová Lara | 13.05. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 128 | |||||
32 | Lopuchovská Michaela | 07.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
33 | Lukacková Nela | 11.05. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | |||||
34 | Mihalovičová Sofia | 06.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | |||||
35 | Moussa Aaliyah | 09.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | |||||
36 | Pribulová Vanessa | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 231 | |||||
37 | Rusnačková Riana | 25.05. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | |||||
38 | Sabová Sofia Mia | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | |||||
39 | Sabovčíková Lea | 16.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 73 | |||||
40 | Ščibranová Adela | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
41 | Ščibranová Nela | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
42 | Sláviková Lea | 07.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 43 | |||||
43 | Stanková Sophia Laura | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
44 | Šteinerová Sarah | 29.05. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | |||||
45 | Tomášová Lea Olívia | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
46 | Valičeková Viktória | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
47 | Vargová Vanesa | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
48 | Veselský Miah Paulina | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
49 | Žiaková Lucia | 17.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Michaláková Tamara | 27.05. 2024 20:32 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 |