Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 05.07.2024 | Termín do: | 07.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 04.07.2024 12:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 04.07.2024 12:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Böhmová Emma | 08.05. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
2 | Capandová Alexandra | 07.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
3 | Grešová Nina | 13.06. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 48 | |||||
4 | Hajdučková Stella | 10.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
5 | Haríková Ema | 10.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
6 | Hricová Lucia | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 257 | |||||
7 | Hudačeková Tamara | 09.05. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 89 | |||||
8 | Janáková Zoe | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
9 | Kaščáková Martina | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | |||||
10 | Kašparová Hanka | 01.06. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 257 | |||||
11 | Leštáková Laura | 20.05. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | |||||
12 | Lišková Nina | 26.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||||
13 | Michaláková Tamara | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | |||||
14 | Mojžišová Ela | 30.05. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 137 | |||||
15 | Pavlovičová Dominika | 09.05. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 30 | |||||
16 | Purašiková Gabriela | 07.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 207 | |||||
17 | Skládalová Sofia | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
18 | Šlúchová Lucia | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
19 | Turoňová Tamara | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | |||||
20 | Valentová Lea | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
21 | Vargová Vanesa | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 |