Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090010 - TK 77 Skalica | |||
Názov turnaja: | Memoriál Zuzky Veselej 25. ročník | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK 77 Skalica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Jobus Miroslav (A) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Trnovec Roman (B) | |||
Termín od: | 02.07.2024 | Termín do: | 05.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Miroslav Jobus | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948074767, | |||
Kontakt e-mail: | miroslav.jobus@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 01.07.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 01.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Viktória Terézia | 17.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
2 | Blaškovičová Maruschka | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | |||||
3 | Bolebruchová Emma | 02.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | ||||||
4 | Capandová Alexandra | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
5 | Čaplovičová Nina | 07.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
6 | Černáková Tereza | 24.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 4 | |||||
7 | Ferková Vanesa | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
8 | Forgáčová Nela | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
9 | Gabrielová Ema | 14.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | ||||||
10 | Gálik Kayla Leah | 14.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 51 | |||||
11 | Gažová Anabela | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
12 | Gombáriková Lea | 02.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 6 | |||||
13 | Halásová Lucia | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 17 | |||||
14 | Hlubíková Hana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
15 | Hlucháňová Nela | 08.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
16 | Holienková Amia | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
17 | Houdek Vera | 19.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | |||||
18 | Humenchak Daniela | 24.05. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | |||||
19 | Jamrichová Zuzana | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | OZ Slávia Trnava | 102 | |||||
20 | Kadlečíková Diana | 14.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
21 | Kapráliková Laura | 04.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | |||||
22 | Kebísková Eliška | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | |||||
23 | Košťálová Viktória | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | |||||
24 | Kutejová Klára | 04.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | |||||
25 | Libáková Kamila | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
26 | Markošová Tereza | 03.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
27 | Mihalovičová Sofia | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | |||||
28 | Moussa Aaliyah | 09.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | |||||
29 | Pechová Adela | 04.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | ||||||
30 | Petrovičová Lara | 21.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 257 | |||||
31 | Polláková Linda | 25.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | ||||||
32 | Raymonds Emily Oluchi | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | ||||||
33 | Romanová Natália | 15.06. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | |||||
34 | Rožičová Monika | 05.06. 2024 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | |||||
35 | Ščibranová Adela | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
36 | Ščibranová Nela | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
37 | Shenová Isabella | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | |||||
38 | Stanková Sophia Laura | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
39 | Štefanovičová Nela | 19.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | |||||
40 | Švachová Eliška | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 61 | |||||
41 | Tokošová Sára | 15.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | ||||||
42 | Turčányová Alexandra | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
43 | Turčányová Miroslava | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
44 | Úradniková Natália | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
45 | Urbanová Adela | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | |||||
46 | Vajayová Viktória | 07.06. 2024 | 2010 | S-d | TK 77 Skalica | 168 | |||||
47 | Valičeková Viktória | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
48 | Veselský Miah Paulina | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
49 | Zemanová Natália | 09.06. 2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Filová Michaela | 15.06. 2024 17:35 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | |||||
2 | Skřivanová Nina | 27.05. 2024 10:34 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
3 | Židková Miroslava | 08.06. 2024 19:01 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 |