Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Ďumbierska 2, 949 01 Nitra | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 20.05.2023 | Termín do: | 23.05.2023 | |
Kontakt: | Ing. Pavel Matuščín | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0910278778, | |||
Kontakt e-mail: | pavel.matuscin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 05. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 19.05.2023 09:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 19.05.2023 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Pavel Matuščín, ZVR: Marián Uhrík
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (príp. sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu: SK13 5600 0000 0068 3996 3002.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR st. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 22. 5. 2023).
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Faga Sebastián | ||||
6:3 7:5 | |||||
2. | Krajčovič Tomáš | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Varinský Tibor | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Andel Adam | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Andel A. Krajčovič T. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Pollák T. Varga T. | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Jureňa M. Zuberec S. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Michalka J. Rampach Š. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Baťala B. Henčl M. | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Kolárik I. Malinka I. | 16 8 SF F | |||
9. | Adamča M. Rusnák J. | ||||
6:4 6:0 | |||||
10. | Bartovic A. Košťany P. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Mravík M. Šišovský A. | 16 8 SF F | ||
13. | Packa M. Vancu A. | ||||
6:3 6:2 | |||||
14. | Glos L. Konopka M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Faga S. Varinský T. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 15 | ||||
2 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
3 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
4 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
5 | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 29 | ||||
6 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 30 | ||||
7 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 34 | ||||
8 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 49 | ||||
9 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 54 | ||||
10 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
11 | Rampach Šimon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 60 | ||||
12 | Medvecký Matej | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | 64 | ||||
13 | Rusnák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 71 | ||||
14 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 74 | ||||
15 | Mravík Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 76 | ||||
16 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
17 | Baranovič Tobias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 84 | ||||
18 | Tóth Bruno Robert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 97 | ||||
19 | Rapant Matej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 97 | ||||
20 | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
21 | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 124 | ||||
22 | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 130 | ||||
23 | Packa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 148 | ||||
24 | Glos Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 152 | ||||
25 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 154 | ||||
26 | Rodek Alex | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 182 | ||||
27 | Masaryk Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | 250 | ||||
28 | Bán Sebastian | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | 250 | ||||
29 | Adamča Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
30 | Henčl Matthew | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
31 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
32 | Buda Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
33 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
34 | Ďuris Lucas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
35 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
36 | Pollák Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Czinege Norbert | 17. 05. 2023 22:16 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 241 | ||||
2 | Daniš Július | 24. 04. 2023 12:44 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
3 | Halás Vladimír | 17. 05. 2023 14:00 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 57 | ||||
4 | Klement Xavier | 18. 05. 2023 08:41 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | |||||
5 | Kruksa Martin | 17. 05. 2023 18:18 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 85 | ||||
6 | Massalkhi Daniel | 17. 05. 2023 22:38 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 86 | ||||
7 | Šustek Patrik | 12. 05. 2023 09:43 | 2009 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 114 | ||||
8 | Tomašovič Ľubomír | 15. 05. 2023 14:52 | 2012 | M-ch | TK Sereď | |||||
9 | Závodný Lukáš | 15. 05. 2023 09:04 | 2011 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra |