Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | BSK Tenis Tour 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková 1, Bratislava 84101 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 26.08.2022 | Termín do: | 28.08.2022 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 25.08.2022 8:30 | Lysáková ulica |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 25.08.2022 8:30 | Lysáková ulica |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kovář Gregor | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Roman Filip | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Krpelan Jakub | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Kučera Richard | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Hlóska Viktor | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Jendrejský Nicolas | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Gakh Matvei | ||||
6:4 6:4 | |||||
12. | Žembery Martin | 32 16 8 SF F | |||
13. | Gróf Leonard | ||||
6:2 6:1 | |||||
14. | Marko Martin | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Vavro Timotej | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Jasenák Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
19. | Baranovič Tobias | ||||
2:6 6:3 6:2 | |||||
20. | Budoš Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
21. | Vancu Adrian | ||||
4:6 7:6(5) 6:1 | |||||
22. | Buocik Ján | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Jureňa Martin | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Fleischmann Jakub | 32 16 8 SF F | ||
27. | Lukačeňa García Marek | ||||
6:0 2:0 skr | |||||
28. | Švarc Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Bartovič Marko | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Matušík Lukáš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Lukačeňa García M. Bartovič M. | ||||
6:2 6:0 | |||||
2. | Matušík L. Roman F. | 8 SF F | |||
3. | Kovář G. Gakh M. | ||||
6:4 6:1 | |||||
4. | Gróf L. Fleischmann J. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 35 | ||||
2 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
3 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
4 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 54 | ||||
5 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 55 | ||||
6 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
7 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 67 | ||||
8 | Vavro Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 71 | ||||
9 | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 73 | ||||
10 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 84 | ||||
11 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 102 | ||||
12 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 108 | ||||
13 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 | ||||
14 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 131 | ||||
15 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 175 | ||||
16 | Marko Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 181 | ||||
17 | Buocik Ján | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 194 | ||||
18 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 194 | ||||
19 | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
20 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | |||||
21 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
22 | Baranovič Tobias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Černák Mathias | 26. 08. 2022 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 194 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babczynski Alexander | 23. 08. 2022 13:24 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 146 | ||||
2 | Czinege Norbert | 23. 08. 2022 22:47 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
3 | Gergeľ Maximilián | 23. 08. 2022 23:13 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
4 | Gibala Dominik | 15. 07. 2022 07:19 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
5 | Gramblička Adam | 22. 08. 2022 09:05 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 118 | ||||
6 | Herman Lukáš | 23. 08. 2022 14:51 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | |||||
7 | Herman Richard | 23. 08. 2022 14:49 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 39 | ||||
8 | Hvorecký Maxim | 19. 08. 2022 23:09 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
9 | Kucharek Filip | 10. 08. 2022 22:02 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 51 | ||||
10 | Malček Jakub | 08. 08. 2022 09:24 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Nipča Leonard | 25. 08. 2022 08:32 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
12 | Pagáč Lukáš | 23. 08. 2022 09:52 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 194 | ||||
13 | Pleško Richard | 02. 08. 2022 19:30 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 35 | ||||
14 | Šimunič Martin | 23. 08. 2022 20:29 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
15 | Slašťan Tomáš | 20. 08. 2022 20:44 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
16 | Vaškanin Filip | 22. 08. 2022 10:29 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 146 |