Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 05.08.2022 | Termín do: | 07.08.2022 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 08. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 04.08.2022 12:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 04.08.2022 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jana Tužinská, ZVR: Dagmar Regendová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Trnavský Dominik | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Sobihard Peter | 32 16 8 SF F | |||
3. | Ondrášik Dávid | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Šlúch Mário | 32 16 8 SF F | |||
5. | Sander Lukáš | ||||
6:3 6:2 | |||||
6. | Paľko Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Ščepko Alex | ||||
4:6 6:3 6:3 | |||||
8. | Krnáč Lukas | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 70 | ||||
2 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 76 | ||||
3 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
4 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 92 | ||||
5 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | ||||
6 | Homola Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 175 | ||||
7 | USP | Bobák Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK HANAKA Zlaté Moravce | 194 | |||
8 | Sander Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno | 194 | ||||
9 | Uherčík Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 194 | ||||
10 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 | ||||
11 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
12 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | |||||
13 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
14 | Noga Jakub | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | |||||
15 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | |||||
16 | USP | Trnavský Dominik | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
17 | USP | Lihocký Richard | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
18 | USP | Kravec David | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
19 | USP | Kelement Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
20 | USP | Šlúch Mário | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Top tennis academy Zvolen |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Buocik Ján | 02. 08. 2022 21:40 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 194 | ||||
2 | Malček Jakub | 02. 08. 2022 06:37 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Pagáč Lukáš | 02. 08. 2022 22:39 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 194 | ||||
4 | Vrana Erik | 11. 07. 2022 13:30 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 154 | ||||
5 | Žembery Martin | 01. 08. 2022 18:19 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 |