Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100035 - MTK Rimavská Sobota | |||
Názov turnaja: | GEMERSKÝ POHÁR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rimavská Sobota | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lecső Peter (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 16.04.2022 | Termín do: | 18.04.2022 | |
Kontakt: | František Fekete | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904334498, | |||
Kontakt e-mail: | f.fekete59@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 04. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 15.04.2022 12:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 15.04.2022 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D
VR: Lecsӧ Peter
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Paľko Adam | ||||
6:0 6:1 | |||||
2. | Rendek Richard | 32 16 8 SF F | |||
3. | Ščepko Alex | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Žembery Martin | 32 16 8 SF F | |||
5. | Verbovský Martin | ||||
7:6(1) 4:6 6:2 | |||||
6. | Medvecký Matej | 32 16 8 SF F | |||
7. | Princ Matúš | ||||
1:6 6:4 6:4 | |||||
8. | Kruksa Martin | 32 16 8 SF F | |||
9. | Trnavský Dominik | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Mik Tobias | 32 16 8 SF F | |||
11. | Levický Peter | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Krnáč Lukas | 32 16 8 SF F | |||
13. | Tóth Bruno Robert | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Gallo Michal | 32 16 8 SF F | |||
15. | Lihocký Richard | ||||
6:1 6:3 | |||||
16. | Gallo Peter | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | 56 | ||||
2 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 70 | ||||
3 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 76 | ||||
4 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
5 | Kruksa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 125 | ||||
6 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 | ||||
7 | Tóth Bruno Robert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 145 | ||||
8 | USP | Bobák Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK HANAKA Zlaté Moravce | 194 | |||
9 | Trnavský Dominik | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
10 | Lihocký Richard | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
11 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
12 | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | |||||
13 | Medvecký Matej | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | |||||
14 | USP | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | ||||
15 | USP | Levický Peter | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | TK Ratufa Levice | ||||
16 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
17 | USP | Rendek Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MTK Rimavská Sobota | ||||
18 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čierny Filip | 14. 04. 2022 21:05 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 93 | ||||
2 | Gibala Dominik | 11. 04. 2022 06:35 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
3 | Halás Vladimír | 21. 03. 2022 13:29 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 79 | ||||
4 | Hlóska Viktor | 13. 04. 2022 08:22 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
5 | Jasenák Lukáš | 13. 04. 2022 16:16 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 55 | ||||
6 | Lörinčík Max | 14. 04. 2022 08:50 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
7 | Maruščák Tomáš | 09. 04. 2022 21:03 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 105 | ||||
8 | Pagáč Lukáš | 13. 04. 2022 20:00 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 194 | ||||
9 | Piško Patrik | 27. 03. 2022 09:25 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 194 | ||||
10 | Šimunič Martin | 07. 04. 2022 20:57 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
11 | Sirota Daniel | 14. 04. 2022 08:01 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | ||||
12 | Soboňa Andrej | 19. 03. 2022 10:42 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
13 | Turek Sebastian | 16. 04. 2022 09:58 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 34 | ||||
14 | Vancu Adrian | 07. 04. 2022 16:56 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 108 | ||||
15 | Vanta Michal | 12. 04. 2022 07:19 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 28 | ||||
16 | Vrana Erik | 12. 04. 2022 10:18 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 154 | ||||
17 | Zelenák Ivan | 20. 03. 2022 18:38 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 |