Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 28.07.2021 | Termín do: | 30.07.2021 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 27.07.2021 10:00 | Prokofievova 5 |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 27.07.2021 10:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Hrušovská Dana, ZVR: Šramková Lucia
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Fičor Oskar | ||||
6:2 6:2 | |||||
2. | Vrba Miloslav | 32 16 8 SF F | |||
3. | Srpoň Martin | ||||
6:3 6:1 | |||||
4. | Suchan David | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 12 | |||
2 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 17 | ||||
3 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 19 | ||||
4 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 20 | ||||
5 | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 23 | ||||
6 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
7 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 34 | ||||
8 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 47 | ||||
9 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
10 | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
11 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
12 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | ||||
13 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 | ||||
14 | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
15 | Gazzi Jan Dario | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 134 | ||||
16 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | ||||
17 | Štefka Marco | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
18 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
19 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | |||||
20 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
21 | Žuffa Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
22 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
23 | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
24 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
25 | USP | Malacek Daniel | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-ch | TK PROFI Senec | ||||
26 | USP | Massalkhi Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
27 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Benian Oskar | 30. 06. 2021 08:35 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
2 | Budoš Lukáš | 27. 07. 2021 07:46 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Danko Peter | 25. 07. 2021 22:09 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
4 | Fano Alex Adam | 25. 07. 2021 09:52 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 33 | ||||
5 | Fašung Tomáš | 26. 07. 2021 10:01 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
6 | Gakh Matvei | 18. 07. 2021 11:34 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
7 | Gibala Dominik | 26. 07. 2021 22:35 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
8 | Gramblička Adam | 24. 07. 2021 19:10 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
9 | Halás Vladimír | 27. 07. 2021 08:56 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | ||||
10 | Hlóska Viktor | 26. 07. 2021 07:50 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
11 | Kardoš Alex | 28. 07. 2021 13:25 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | ||||
12 | Krahulec Martin | 21. 07. 2021 13:26 | 2008 | D-ch | TK Senica | 57 | ||||
13 | Kriško Radovan | 19. 07. 2021 12:27 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 28 | ||||
14 | Kucharek Filip | 26. 07. 2021 08:48 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 134 | ||||
15 | Lackovič Samuel | 18. 07. 2021 13:57 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
16 | Markovič Matej | 21. 07. 2021 07:52 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 1 | ||||
17 | Pajtáš Dávid | 19. 07. 2021 18:28 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
18 | Richter Patrik | 14. 07. 2021 15:51 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 53 | ||||
19 | Slašťan Tomáš | 26. 07. 2021 16:16 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 71 | ||||
20 | Slávik Daniel | 26. 07. 2021 22:23 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
21 | Staš Peter | 26. 07. 2021 19:58 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
22 | Urbánoš Filip | 25. 07. 2021 22:01 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 109 | ||||
23 | Vasky Jakub | 25. 07. 2021 06:40 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 |