Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Názov turnaja: | TKP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo nám. 6, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Kurek Ľubomír (C) | |||
Termín od: | 28.06.2021 | Termín do: | 30.06.2021 | |
Kontakt: | Ľubomír Kurek | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 06. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 27.06.2021 9:00 | Nobelovo nám. 6 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 27.06.2021 9:15 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
Pozor! Z technických dôvodov za mení miesto konania na Nobelovo nám. 6, Bratislava (pôvodne D. Lužná)
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Hasaj Ján, ZVR: Kurek Ľubomír
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vrba M. Benian O. | ||||
6:2 7:5 | |||||
2. | Chren L. Danko P. | 16 8 SF F | |||
3. | Mikuš M. Volník N. | ||||
0:6 7:5 10:8 | |||||
4. | Kurčík A. Srpoň M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 20 | ||||
2 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
3 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
4 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 34 | ||||
5 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 36 | ||||
6 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
7 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
8 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 53 | ||||
9 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
10 | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
11 | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
12 | USP | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 71 | |||
13 | Vavro Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 81 | ||||
14 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
15 | Balušík Branislav | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 89 | ||||
16 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | ||||
17 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 | ||||
18 | Žikla Kristián | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | 109 | ||||
19 | Černák Marcus | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 118 | ||||
20 | Tóth Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 134 | ||||
21 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | ||||
22 | Piško Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
23 | Matucha Ján | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
24 | Križan Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
25 | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
26 | Černák Mathias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
27 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
28 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
29 | Horváth Timur | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
30 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | |||||
31 | Šujan Jakub | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
32 | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
33 | USP | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
34 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
35 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Benian Oskar | 28. 06. 2021 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dióssy Šimon | 25. 06. 2021 16:25 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 60 | ||||
2 | Dočekal Daniel | 18. 06. 2021 16:03 | 2008 | D-ch | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
3 | Fano Alex Adam | 25. 06. 2021 11:41 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 33 | ||||
4 | Fašung Tomáš | 24. 06. 2021 09:49 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
5 | Fičor Oskar | 19. 06. 2021 17:31 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
6 | Frič Martin | 25. 06. 2021 10:14 | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 73 | ||||
7 | Gramblička Adam | 26. 06. 2021 18:27 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
8 | Grendel Adam | 25. 06. 2021 14:33 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 30 | ||||
9 | Gróf Leonard | 27. 06. 2021 22:21 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
10 | Gyén Gabriel | 20. 06. 2021 06:53 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
11 | Halás Vladimír | 20. 06. 2021 19:19 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | ||||
12 | Hron Alex Maximilián | 24. 06. 2021 19:33 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 19 | ||||
13 | Ivashko Maksym | 24. 06. 2021 20:20 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
14 | Jeník Šimon | 22. 06. 2021 08:39 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 31 | ||||
15 | Kalma Kevin | 29. 06. 2021 00:08 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Kardoš Alex | 19. 05. 2021 10:52 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | ||||
17 | Konderla Filip | 23. 06. 2021 21:58 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 | ||||
18 | Kováčik Juraj | 22. 06. 2021 21:30 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
19 | Krahulec Martin | 23. 06. 2021 11:53 | 2008 | D-ch | TK Senica | 57 | ||||
20 | Kucharek Filip | 24. 06. 2021 21:14 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 134 | ||||
21 | Massalkhi Adam | 26. 06. 2021 23:17 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
22 | Pajtáš Dávid | 22. 06. 2021 22:05 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
23 | Šimunič Martin | 26. 06. 2021 16:13 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
24 | Slávik Daniel | 27. 06. 2021 01:05 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
25 | Štefka Marco | 27. 06. 2021 07:41 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
26 | Strašil Tomáš | 21. 06. 2021 19:24 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 22 | ||||
27 | Tankovič Tomáš | 20. 06. 2021 14:22 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 59 | ||||
28 | Vancu Adrian | 20. 06. 2021 21:25 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | ||||
29 | Vaškanin Filip | 27. 06. 2021 07:31 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
30 | Vasky Jakub | 26. 06. 2021 08:32 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 | ||||
31 | Zelenák Ivan | 21. 06. 2021 08:01 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 |