Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Bratislava, Lysákova 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 27.08.2021 | Termín do: | 29.08.2021 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 26.08.2021 11:00 | Lysáková 1, Ba |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 26.08.2021 11:00 | Lysáková 1, Ba |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Paluš Radovan, ZVR: Vavro Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Benian O. Matunák M. | |||
6:0 6:3 | |||||
2. | Čech A. Vozár S. | 16 8 SF F | |||
3. | Lazar A. Hlôška M. | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Bartovič M. Matucha J. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Srpoň M. Chren L. | |||
6:4 6:0 | |||||
6. | Krajčír S. Tóth M. | 16 8 SF F | |||
7. | Urban F. Jasenák L. | ||||
6:4 6:2 | |||||
8. | Harmata M. Kimian-Brand A. | 16 8 SF F | |||
9. | Fleischmann J. Jendrejský N. | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Matušík L. Križan R. | 16 8 SF F | |||
11. | Pregerson L. Gibala D. | ||||
6:0 6:2 | |||||
12. | (3-4) | Vasky J. Glos T. | 16 8 SF F | ||
13. | Richter P. Pajtáš D. | ||||
6:2 4:6 10:4 | |||||
14. | Konderla F. Lackovič S. | 16 8 SF F | |||
15. | Vavro D. Vavro T. | ||||
6:0 6:2 | |||||
16. | (2) | Kurčík A. Babušík A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | ||||
2 | USP | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 14 | |||
3 | USP | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||
4 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
5 | USP | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 26 | |||
6 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
7 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 34 | ||||
8 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 | ||||
9 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 53 | ||||
10 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
11 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
12 | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
13 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 65 | ||||
14 | USP | Pregerson Luke | 31.10.2021 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 73 | |||
15 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 | ||||
16 | Vavro Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 81 | ||||
17 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
18 | USP | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 89 | |||
19 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | ||||
20 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 | ||||
21 | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
22 | Gazzi Jan Dario | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 134 | ||||
23 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | ||||
24 | Vavro Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 134 | ||||
25 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
26 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
27 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
28 | Lazar Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
29 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
30 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
31 | USP | Kostolný Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | ||||
32 | USP | Matucha Ján | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||
33 | USP | Križan Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
34 | USP | Štefka Marco | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | ||||
35 | USP | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | ||||
36 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
37 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
38 | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kimian-Brand Adrian | 27. 08. 2021 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
2 | Harmata Michal | 27. 08. 2021 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
3 | Hlôška Matej | 27. 08. 2021 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Černák Marcus | 25. 08. 2021 11:10 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 118 | ||||
2 | Fano Alex Adam | 25. 08. 2021 06:15 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 33 | ||||
3 | Fašung Tomáš | 25. 08. 2021 11:13 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
4 | Frič Martin | 26. 08. 2021 06:13 | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 73 | ||||
5 | Gakh Matvei | 07. 08. 2021 11:42 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
6 | Gróf Leonard | 24. 08. 2021 10:36 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
7 | Halás Vladimír | 25. 08. 2021 10:39 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | ||||
8 | Herman Richard | 23. 08. 2021 07:31 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 106 | ||||
9 | Horváth Timur | 21. 08. 2021 22:33 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
10 | Jureňa Martin | 25. 08. 2021 22:25 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | |||||
11 | Kalma Kevin | 18. 08. 2021 03:28 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
12 | Karas Jozef | 24. 08. 2021 16:43 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 64 | ||||
13 | Krahulec Martin | 25. 08. 2021 22:15 | 2008 | D-ch | TK Senica | 57 | ||||
14 | Kucharek Filip | 13. 08. 2021 13:31 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 134 | ||||
15 | Lukačeňa García Marek | 21. 08. 2021 21:21 | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
16 | Maruniak Matej | 25. 08. 2021 19:22 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 37 | ||||
17 | Slašťan Tomáš | 25. 08. 2021 20:57 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 71 | ||||
18 | Slávik Daniel | 25. 08. 2021 23:21 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
19 | Štefány Jakub | 25. 08. 2021 21:15 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
20 | Tóth Tomáš | 27. 08. 2021 16:11 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 134 | ||||
21 | Trojan Samuel | 17. 08. 2021 12:33 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 70 | ||||
22 | Urbánoš Filip | 19. 08. 2021 12:13 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 109 | ||||
23 | Vancu Adrian | 25. 08. 2021 18:54 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | ||||
24 | Verbovský Martin | 27. 08. 2021 16:11 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 134 | ||||
25 | Vrba Miloslav | 26. 08. 2021 08:01 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 20 | ||||
26 | Žikla Kristián | 25. 08. 2021 15:17 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 109 | ||||
27 | Žuffa Tomáš | 19. 08. 2021 17:03 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava |