Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Doležal Miloslav, ml. (A) | |||
Termín od: | 12.12.2020 | Termín do: | 15.12.2020 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 12. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 11.12.2020 9:00 | ZsTZ |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 11.12.2020 9:05 | ZsTZ |
Poznámky:
upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR, usmernenie organizátora pre účastníkov,
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Boleman Tomáš, ZVR: Doležal Miloslav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Solčan Adam | |||
6:0 6:2 | |||||
2. | Gyén Gabriel | 32 16 8 SF F | |||
3. | Glos Tomáš | ||||
6:4 7:5 | |||||
4. | Mačej Dominik | 32 16 8 SF F | |||
5. | Krahulec Martin | ||||
6:2 6:3 | |||||
6. | Pajtáš Dávid | 32 16 8 SF F | |||
7. | Jaroška Adam | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Suchan David | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Bairo Dylan | |||
6:1 6:0 | |||||
10. | Bartovic Artur | 32 16 8 SF F | |||
11. | Bobošík Martin | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | Gombár Adam | 32 16 8 SF F | |||
13. | Grőpel Marco | ||||
6:1 6:4 | |||||
14. | Šinkovič Max | 32 16 8 SF F | |||
15. | Chmelár Timotej | ||||
6:4 6:2 | |||||
16. | (5-8) | Fano Alex Adam | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Bekéni Marko | |||
6:1 6:0 | |||||
18. | Konopka Marek | 32 16 8 SF F | |||
19. | Kovář Gregor | ||||
6:2 6:4 | |||||
20. | Krajčovič Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
21. | Vancu Adrian | ||||
6:2 6:1 | |||||
22. | Sander Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | Tóth Michal | ||||
6:0 6:1 | |||||
24. | (3-4) | Guzmický Dominik | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Kriško Radovan | |||
6:1 6:2 | |||||
26. | Škubla Adam | 32 16 8 SF F | |||
27. | Halás Vladimír | ||||
6:1 6:2 | |||||
28. | Zelenák Ivan | 32 16 8 SF F | |||
29. | Andel Adam | ||||
6:3 6:3 | |||||
30. | Kardoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
31. | Rábek Erik | ||||
6:0 6:0 | |||||
32. | (2) | Bíly Pavol | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 5 | ||||
2 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
3 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 11 | ||||
4 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 17 | ||||
5 | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 23 | ||||
6 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 28 | ||||
7 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 29 | ||||
8 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 33 | ||||
9 | Jaroška Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 50 | ||||
10 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
11 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 57 | ||||
12 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 65 | ||||
13 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 78 | ||||
14 | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 81 | ||||
15 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 87 | ||||
16 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | ||||
17 | Chmelár Timotej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 89 | ||||
18 | Gombár Adam | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 99 | ||||
19 | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
20 | Škubla Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | 114 | ||||
21 | NVK | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 118 | |||
22 | NVK | Šinkovič Max | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Galanta | 118 | |||
23 | Rábek Erik | 31.10.2022 !!! | 2007 | D-ch | Detská tenisová škola Nitra | 118 | ||||
24 | NVK | Halás Vladimír | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | |||
25 | REG | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 134 | |||
26 | Grőpel Marco | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 134 | ||||
27 | NVK | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | |||
28 | NVK | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | |||
29 | REG | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
30 | USP | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | ||||
31 | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | |||||
32 | USP | Sander Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Rusnák Jakub | 09. 12. 2020 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Faga Sebastián | 09. 12. 2020 20:42 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 134 | ||||
2 | Kordoš Matúš | 07. 12. 2020 13:26 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 81 |