Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080050 - VTC Pezinok | |||
Názov turnaja: | 4 NO LIMIT OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Grič Peter (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Nemčovič František (C) | |||
Termín od: | 17.08.2020 | Termín do: | 19.08.2020 | |
Kontakt: | František Nemčovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905356112, | |||
Kontakt e-mail: | fnemcovic10@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 16.08.2020 10:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 16.08.2020 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha, vyhodnotenie
VR: Grič Peter, ZVR: Nemčovič František
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Sarouphim Jean Pierre | ||||
7:5 2:6 6:3 | |||||
2. | Vrba Miloslav | 32 16 8 SF F | |||
3. | Sýkora Samuel | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Grendel Adam | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jaroščák M. Vrba M. | |||
6:2 6:4 | |||||
2. | Németh M. Arva S. | 8 SF F | |||
3. | Jendrejský N. Vavro D. | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Richter P. Fašung T. | 8 SF F | |||
5. | Konderla F. Urban F. | ||||
6:4 6:2 | |||||
6. | Jasenák L. Kordoš M. | 8 SF F | |||
7. | Grendel A. Sýkora S. | ||||
2:6 6:1 11:9 | |||||
8. | (2) | Sarouphim J. Kurčík A. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
2 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
3 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
4 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
5 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
6 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
7 | Kordoš Matúš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 103 | ||||
8 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 114 | ||||
9 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 131 | ||||
10 | Černák Marcus | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 146 | ||||
11 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | ||||
12 | Fašung Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 202 | ||||
13 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 210 | ||||
14 | Vavro Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 210 | ||||
15 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 218 | ||||
16 | USP | Ivicze František | 31.10.2022 !!! | 2007 | D-ch | No Worry Galanta | 230 | |||
17 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
18 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 230 | ||||
19 | Jonáš Teo | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
20 | USP | Hanusek Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
21 | USP | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
22 | USP | Guyer Tristan | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK ŠTK Šamorín | ||||
23 | USP | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||
24 | USP | Janáč Juraj | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | FORTUNA Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 09. 08. 2020 08:56 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
2 | Bairo Dylan | 16. 08. 2020 08:57 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 56 | ||||
3 | Benian Oskar | 11. 07. 2020 05:59 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
4 | Danko Peter | 27. 07. 2020 17:18 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 129 | ||||
5 | Gyén Gabriel | 15. 08. 2020 17:13 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
6 | Halás Vladimír | 15. 08. 2020 19:28 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | |||||
7 | Hubinský Július | 24. 07. 2020 21:27 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 52 | ||||
8 | Chmelár Timotej | 16. 08. 2020 05:30 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 91 | ||||
9 | Krahulec Martin | 15. 08. 2020 08:31 | 2008 | D-ch | TK Senica | 75 | ||||
10 | Kucharek Filip | 10. 08. 2020 11:26 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Kutný Filip | 04. 08. 2020 21:04 | 2007 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
12 | Luhový Ivan | 12. 08. 2020 17:18 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 140 | ||||
13 | Mikuš Michal | 13. 08. 2020 20:23 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 86 | ||||
14 | Minarič David | 12. 08. 2020 21:41 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
15 | Pajtáš Dávid | 14. 08. 2020 08:00 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
16 | Pregerson Luke | 12. 08. 2020 23:28 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
17 | Slávik Daniel | 01. 08. 2020 12:47 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 218 | ||||
18 | Srpoň Martin | 24. 06. 2020 11:54 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
19 | Štefány Jakub | 15. 08. 2020 14:42 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
20 | Talian Patrik | 08. 08. 2020 11:16 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 230 | ||||
21 | Tankovič Tomáš | 05. 08. 2020 09:21 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
22 | Valko Samuel | 15. 08. 2020 21:07 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 | ||||
23 | Vozár Samuel | 15. 08. 2020 09:42 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 230 |