Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090122 - TKM - Tenisový klub Madunice | |||
Názov turnaja: | TKM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Madunice, Vážska ul. 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubská Eva (B) | |||
Termín od: | 29.08.2020 | Termín do: | 31.08.2020 | |
Kontakt: | PhDr., PhD. Patrícia Rogulski | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948038016, | |||
Kontakt e-mail: | rogulski.p@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 28.08.2020 09:00 | TKM Madunice |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 28.08.2020 09:00 | TKM Madunice |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha, vyhodnotenie
VR: Porubský Martin, ZVR: Porubská Eva
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Karasz Milan | ||||
6:0 7:5 | |||||
2. | Nagy Damian | 32 16 8 SF F | |||
3. | Richter Patrik | ||||
6:1 5:7 7:5 | |||||
4. | Kurčík Adam | 32 16 8 SF F | |||
5. | Strašil Tomáš | ||||
7:6(1) 6:1 | |||||
6. | Pajtáš Dávid | 32 16 8 SF F | |||
7. | Chren Lukáš | ||||
4:6 6:4 6:0 | |||||
8. | Fano Alex Adam | 32 16 8 SF F | |||
9. | Mikuš Michal | ||||
6:1 6:2 | |||||
10. | Fašung Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Danko Peter | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | Bairo Dylan | 32 16 8 SF F | |||
13. | Németh Martin | ||||
6:2 6:1 | |||||
14. | Jaroška Adam | 32 16 8 SF F | |||
15. | Grendel Adam | ||||
6:0 6:4 | |||||
16. | Jaroščák Maximilián | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Bairo D. Fano A. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Németh M. Pajtáš D. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Grendel A. Sýkora S. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Fašung T. Vozár S. | ||||
6:4 6:2 | |||||
8. | Danko P. Mikuš M. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Chren L. Karasz M. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Kovář G. Škubla A. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Gnebus Š. Majerník A. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kurčík A. Strašil T. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Karasz Milan | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 22 | |||
2 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
3 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 56 | ||||
4 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | ||||
5 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 68 | ||||
6 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
7 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
8 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 86 | ||||
9 | Jaroška Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
10 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 116 | ||||
11 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 129 | ||||
12 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
13 | USP | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 179 | |||
14 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | ||||
15 | Majerník Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | 190 | ||||
16 | Fašung Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 202 | ||||
17 | Gnebus Šimon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | 202 | ||||
18 | Rapant Gabriel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 218 | ||||
19 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 218 | ||||
20 | USP | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 230 | |||
21 | Škubla Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | 230 | ||||
22 | USP | Biskorovajný Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | OZ Slávia Trnava | 230 | |||
23 | USP | Janáč Juraj | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | FORTUNA Trnava | ||||
24 | USP | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Sýkora Samuel | 09. 07. 2020 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
2 | Rábek Erik | 07. 08. 2020 | 2007 | D-ch | Detská tenisová škola Nitra |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gombár Adam | 23. 08. 2020 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 230 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Arva Sebastian | 27. 08. 2020 07:22 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
2 | Benian Oskar | 23. 08. 2020 16:06 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
3 | Čech Alex | 22. 08. 2020 19:09 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 116 | ||||
4 | Glos Tomáš | 28. 08. 2020 05:15 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 230 | ||||
5 | Halás Vladimír | 26. 08. 2020 19:59 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | |||||
6 | Chmelár Timotej | 25. 08. 2020 19:56 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 91 | ||||
7 | Kordoš Matúš | 25. 08. 2020 21:38 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 103 | ||||
8 | Minarič David | 28. 08. 2020 20:47 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
9 | Šinkovič Max | 22. 08. 2020 20:43 | 2008 | D-ch | TK Slovan Galanta | |||||
10 | Valko Samuel | 23. 08. 2020 21:04 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 | ||||
11 | Vrba Miloslav | 27. 08. 2020 12:06 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 |