Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090104 - Tennis club Veľké Kostoľany | |||
Názov turnaja: | PACIFIC OPEN 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Školská 5, Veľké Kostoľany 922 07 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Jobus Miroslav (A) | |||
Termín od: | 19.09.2020 | Termín do: | 21.09.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 09. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 18.09.2020 11:30 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 18.09.2020 11:15 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Porubský Martin, ZVR: Jobus Miroslav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Jankech Michael | ||||
6:1 7:6(4) | |||||
2. | Fičor Oskar | 32 16 8 SF F | |||
3. | Fano Alex Adam | ||||
3:6 6:3 6:0 | |||||
4. | Nagy Damian | 32 16 8 SF F | |||
5. | Hanušovský Lukáš | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Bairo Dylan | 32 16 8 SF F | |||
7. | Matunák Martin | ||||
6:4 6:1 | |||||
8. | Kohút Alex | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jankech M. Hanušovský L. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Bíly P. Guzmický D. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Bairo D. Kriško R. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Sýkora S. Srpoň M. | ||||
7:6(5) 6:1 | |||||
8. | Fano A. Matunák M. | 16 8 SF F | |||
9. | Benian O. Vrba M. | ||||
skr | |||||
10. | Danko P. Strašil T. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Volník N. Madej J. | 16 8 SF F | ||
13. | Krajčovič T. Škubla A. | ||||
6:3 6:0 | |||||
14. | Németh M. Škrha T. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Fičor O. Kohút A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 23 | ||||
2 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
3 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 32 | ||||
4 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 38 | ||||
5 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
6 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 43 | ||||
7 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
8 | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 49 | ||||
9 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 51 | ||||
10 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 56 | ||||
11 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 62 | ||||
12 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 64 | ||||
13 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 68 | ||||
14 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | ||||
15 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
16 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 72 | ||||
17 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 75 | ||||
18 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
19 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 85 | ||||
20 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 86 | ||||
21 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
22 | USP | Kordoš Matúš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 103 | |||
23 | Jaroška Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
24 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 129 | ||||
25 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
26 | USP | Grőpel Marco | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 183 | |||
27 | USP | Majerník Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | 190 | |||
28 | USP | Škrha Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2007 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | 230 | |||
29 | USP | Škubla Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | 230 | |||
30 | USP | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
31 | USP | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
32 | USP | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Chren Lukáš | 04. 08. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 179 | |||||
2 | Fifik Liam | 27. 08. 2020 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 183 | |||||
3 | Richter Patrik | 15. 08. 2020 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 218 | |||||
4 | Bekéni Marko | 27. 08. 2020 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 230 | |||||
5 | Vozár Samuel | 21. 08. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 230 | |||||
6 | Herman Richard | 25. 08. 2020 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | ||||||
7 | Pregerson Luke | 14. 08. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
8 | Gyén Gabriel | 19. 07. 2020 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | ||||||
9 | Srpoň Martin | 26. 08. 2020 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | ||||||
10 | Hanusek Filip | 23. 08. 2020 | 2007 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
11 | Lipták Matej | 23. 08. 2020 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
12 | Sloboda Leon | 01. 09. 2020 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kurčík Adam | 07. 09. 2020 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | |||||
2 | Kulich Lukáš | 07. 09. 2020 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 91 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 18. 09. 2020 06:40 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
2 | Biskorovajný Jakub | 18. 09. 2020 12:16 [N] | 2007 | D-ch | OZ Slávia Trnava | 230 | ||||
3 | Brejžek Filip | 17. 09. 2020 20:52 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 127 | ||||
4 | Čech Alex | 18. 09. 2020 06:41 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 116 | ||||
5 | Czinege Richard | 16. 09. 2020 19:11 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
6 | Dióssy Šimon | 17. 09. 2020 23:55 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
7 | Fašung Tomáš | 18. 09. 2020 08:52 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 202 | ||||
8 | Ferletjak Samuel | 11. 09. 2020 00:29 | 2006 | D-ch | TK AS Trenčín | |||||
9 | Gnebus Šimon | 16. 09. 2020 12:11 | 2006 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | 202 | ||||
10 | Grendel Adam | 12. 09. 2020 14:50 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | ||||
11 | Halás Vladimír | 27. 08. 2020 19:43 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | |||||
12 | Hlivjak Oliver | 14. 09. 2020 17:19 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 39 | ||||
13 | Hron Alex Maximilián | 17. 09. 2020 13:11 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 30 | ||||
14 | Chmelár Timotej | 16. 09. 2020 13:32 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 91 | ||||
15 | Chren Patrik | 14. 09. 2020 14:49 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
16 | Iván Arnold | 16. 09. 2020 07:36 | 2007 | D-ch | No Worry Galanta | 229 | ||||
17 | Jaroščák Maximilián | 07. 09. 2020 17:41 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
18 | Jasenák Lukáš | 18. 09. 2020 08:59 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 230 | ||||
19 | Karasz Milan | 09. 09. 2020 21:51 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 22 | ||||
20 | Kardoš Alex | 02. 09. 2020 11:00 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 103 | ||||
21 | Kecskés Oliver | 17. 09. 2020 13:04 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 17 | ||||
22 | Luhový Ivan | 07. 09. 2020 07:18 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 140 | ||||
23 | Maruniak Matej | 15. 09. 2020 07:09 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 74 | ||||
24 | Medveď Maroš | 17. 09. 2020 17:45 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
25 | Rábek Erik | 11. 09. 2020 09:33 | 2007 | D-ch | Detská tenisová škola Nitra | |||||
26 | Rapant Gabriel | 10. 09. 2020 13:30 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 218 | ||||
27 | Sekáč Timotej | 16. 09. 2020 08:50 | 2007 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | 230 | ||||
28 | Slašťan Tomáš | 17. 09. 2020 20:16 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 179 | ||||
29 | Solčan Adam | 12. 09. 2020 15:04 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
30 | Šuchter Martin | 06. 09. 2020 00:58 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 131 | ||||
31 | Trojan Samuel | 15. 09. 2020 08:26 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
32 | Valko Samuel | 17. 09. 2020 15:26 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 | ||||
33 | Vasky Jakub | 18. 09. 2020 08:16 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 121 | ||||
34 | Vateha Matúš | 16. 09. 2020 15:44 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 14 | ||||
35 | Žikla Kristián | 17. 09. 2020 20:31 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 106 |