Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100027 - LTK Liptovský Mikuláš | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | LTK Liptovský Mikuláš | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Lisý Martin (B) | |||
Termín od: | 30.08.2020 | Termín do: | 01.09.2020 | |
Kontakt: | Michal Trnečka | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907173749, mobil - 0911619592, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 29.08.2020 9:00 | L.Mikuláš |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 29.08.2020 9:00 | L.Mikuláš |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D, vyhodnotenie
VR: Madliak Martin, ZVR: Lisý Martin
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Macák Milan | ||||
6:1 6:3 | |||||
2. | Šoltýs Jakub | 32 16 8 SF F | |||
3. | Karas Jozef | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Kral Elias | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kulich Lukáš | ||||
6:1 6:1 | |||||
6. | Maruniak Matej | 32 16 8 SF F | |||
7. | Žikla Kristián | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Medveď Maroš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kulich L. Gallo S. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Maruniak M. Trojan S. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Macák M. Karas J. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Šoltýs J. Török T. | ||||
1:6 7:5 10:7 | |||||
8. | Perháč P. Malec Š. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Turek S. Bartoš O. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Vasky J. Brejžek F. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Luhový I. Slašťan T. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Medveď M. Drozd A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 47 | |||
2 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
3 | USP | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 59 | |||
4 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 74 | ||||
5 | USP | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 91 | |||
6 | Kavacký Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 91 | ||||
7 | USP | Šoltýs Jakub | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 106 | |||
8 | Žikla Kristián | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | 106 | ||||
9 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 114 | ||||
10 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 121 | ||||
11 | Brejžek Filip | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 127 | ||||
12 | Makónyi Matúš | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Ružomberok | 131 | ||||
13 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 139 | ||||
14 | USP | Brodňan Jakub | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 140 | |||
15 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 140 | ||||
16 | Boťanský Marek | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 146 | ||||
17 | USP | Perháč Peter | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 149 | |||
18 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 179 | ||||
19 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 179 | ||||
20 | Drozd Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 193 | ||||
21 | Török Timur | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 210 | ||||
22 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 230 | ||||
23 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 230 | ||||
24 | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | |||||
25 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
26 | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
27 | Malec Štefan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | |||||
28 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
29 | USP | Matej Matúš | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | LTK Liptovský Mikuláš | ||||
30 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | |||||
31 | USP | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||
32 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bohunčák Šimon | 13. 08. 2020 16:21 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 100 | ||||
2 | Devečka Daniel | 30. 08. 2020 13:39 | 2007 | D-ch | Šport Park Lúčky | 140 | ||||
3 | Frátrik Adam | 28. 08. 2020 20:03 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 230 | ||||
4 | Hanušovský Lukáš | 27. 08. 2020 17:41 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
5 | Chmelár Timotej | 26. 08. 2020 19:54 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 91 | ||||
6 | Iľkovič Michal | 28. 08. 2020 20:37 | 2006 | D-ch | TK Progres Prešov | |||||
7 | Jaškovič Filip | 30. 08. 2020 10:29 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
8 | Kollár Markus | 12. 08. 2020 11:35 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
9 | Kováč Tobias | 28. 08. 2020 16:08 | 2006 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 77 | ||||
10 | Lübeck Filip | 27. 08. 2020 16:20 | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 159 | ||||
11 | Madliak Martin | 29. 08. 2020 07:06 | 2007 | D-ch | TK Ružomberok | 218 | ||||
12 | Šuchter Martin | 25. 08. 2020 12:47 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 131 | ||||
13 | Sýkora Samuel | 28. 08. 2020 21:01 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
14 | Valko Samuel | 27. 08. 2020 22:48 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 | ||||
15 | Varšo Michal | 26. 08. 2020 18:14 | 2007 | D-ch | TK Hradová Lučenec |