Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MÄSPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ogurčáková Martina (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 07.09.2019 | Termín do: | 10.09.2019 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 06.09.2019 13:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 06.09.2019 13:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martina Ogurčáková, ZVR: Vavrinec Sedlák
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Tóth Bence | |||
6:1 6:0 | |||||
2. | Pavliščík Richard | 32 16 8 SF F | |||
3. | Macák Milan | ||||
6:0 6:4 | |||||
4. | Dráb Filip | 32 16 8 SF F | |||
5. | Vaco Marek | ||||
6:2 6:4 | |||||
6. | Titko Timotej | 32 16 8 SF F | |||
7. | Matula Ján | ||||
6:2 6:4 | |||||
8. | (5-8) | Balaščák Daniel | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Chren Patrik | |||
6:3 6:2 | |||||
10. | Naňo Marek | 32 16 8 SF F | |||
11. | Ivan Marko | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | Bartoš Oliver | 32 16 8 SF F | |||
13. | Madej Jakub | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Haľko Gregor | 32 16 8 SF F | |||
15. | Vateha Matúš | ||||
6:2 6:2 | |||||
16. | (5-8) | Jakubovič Xavier | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Hulín Patrik | |||
6:4 6:1 | |||||
18. | Fičor Oskar | 32 16 8 SF F | |||
19. | Mattoš Adam | ||||
6:1 6:2 | |||||
20. | Kecskés Oliver | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hlivjak Oliver | ||||
6:3 6:0 | |||||
22. | Paulovčák Sebastián | 32 16 8 SF F | |||
23. | Jaškiv Peter | ||||
6:2 6:2 | |||||
24. | (3-4) | Safko Sebastián Jonáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Juriga Samuel | |||
1:6 6:3 10:7 | |||||
26. | Jankech Michael | 32 16 8 SF F | |||
27. | Poklemba Filip | ||||
6:0 6:2 | |||||
28. | Kohút Alex | 32 16 8 SF F | |||
29. | Bohunčák Šimon | ||||
skr | |||||
30. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
31. | Tatarko Dominik | ||||
6:0 6:2 | |||||
32. | (2) | Chovanec Jakub | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Safko S. Tóth B. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Hulín P. Naňo M. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Balaščák D. Dráb F. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Jankech M. Vaco M. | ||||
6:4 3:6 10:3 | |||||
8. | Madej J. Haľko G. | 16 8 SF F | |||
9. | Vateha M. Titko T. | ||||
6:2 6:1 | |||||
10. | Paulovčák S. Kecskés O. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Chren P. Poklemba F. | 16 8 SF F | ||
13. | Ivan M. Jakubovič X. | ||||
6:2 6:4 | |||||
14. | Fičor O. Kohút A. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Chovanec J. Juriga S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 9 | ||||
2 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
3 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 12 | ||||
4 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
5 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 37 | ||||
6 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 38 | ||||
7 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 41 | ||||
8 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 42 | ||||
9 | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 43 | ||||
10 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
11 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 50 | ||||
12 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | ||||
13 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 53 | ||||
14 | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
15 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
16 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 | ||||
17 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 61 | ||||
18 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 63 | ||||
19 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 76 | ||||
20 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 84 | ||||
21 | Titko Timotej | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 90 | ||||
22 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 97 | ||||
23 | Pavliščík Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 101 | ||||
24 | STZ | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 116 | |||
25 | USP | Jaškiv Peter | 31.10.2024 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 120 | |||
26 | USP | Tatarko Dominik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC 92 Levoča | 124 | |||
27 | STZ | Haľko Gregor | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 176 | |||
28 | STZ | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 194 | |||
29 | USP | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 194 | |||
30 | STZ | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | ||||
31 | USP | Bohunčák Šimon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
32 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jakal Samuel | 04. 08. 2019 | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bušniak Michal | 04. 09. 2019 14:28 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 86 | ||||
2 | Daňuš Boris | 04. 01. 2019 20:14 | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | 33 | ||||
3 | Džobaník Samuel | 17. 06. 2019 12:32 | 2006 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
4 | Guzoň Samuel | 05. 09. 2019 10:04 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 6 | ||||
5 | Halahija Nathan André | 11. 08. 2019 07:54 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 19 | ||||
6 | Hanušovský Lukáš | 05. 09. 2019 21:56 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | ||||
7 | Imrišek Lukáš | 16. 07. 2019 19:40 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
8 | Kompiš Andrej | 05. 09. 2019 08:07 | 2005 | M | TK Žilina | 13 | ||||
9 | Krnáč Samuel | 06. 09. 2019 07:47 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
10 | Markovič Matej | 20. 08. 2019 21:04 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Medveď Jakub | 06. 09. 2019 08:56 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 44 | ||||
12 | Melaga Samuel | 06. 09. 2019 08:19 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
13 | Milan Šimon | 05. 09. 2019 19:40 | 2005 | M | Šport Park Lúčky | 177 | ||||
14 | Minich Sebastián | 05. 09. 2019 19:06 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 8 | ||||
15 | Novák Kristián Jakub | 03. 09. 2019 16:53 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 29 | ||||
16 | Papuščák Šimon | 05. 09. 2019 19:11 | 2005 | M | TKM Martin | 10 | ||||
17 | Paulík Martin | 29. 08. 2019 15:33 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
18 | Paulovič Nikolas | 02. 09. 2019 18:05 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 32 | ||||
19 | Pivník Oliver | 02. 09. 2019 12:00 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 7 | ||||
20 | Rogulski Yannik | 06. 09. 2019 19:13 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 46 | ||||
21 | Schwarc David | 15. 11. 2018 08:50 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 19 | 2 | |||
22 | Solčan Adam | 22. 06. 2019 10:06 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 92 | ||||
23 | Talajka Tomáš | 05. 09. 2019 09:16 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 24 | ||||
24 | Vajdík Lukáš | 16. 08. 2019 09:45 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 155 |