Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežna 2955 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Kubíková Nikola (C) | |||
Termín od: | 23.03.2019 | Termín do: | 25.03.2019 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 03. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 22.03.2019 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Bortis Drexler, ZVR: Nikola Kubíková
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kompiš Andrej | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Macák Milan | ||||
6:1 6:4 | |||||
4. | Keller Dávid | 32 16 8 SF F | |||
5. | Letavay Matej | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Čierny Michal | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kohút Alex | ||||
6:2 3:6 10:8 | |||||
8. | (5-8) | Krcho Dávid | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Paulovič Nikolas | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Titko Timotej | ||||
6:1 6:2 | |||||
12. | Bognár Simon | 32 16 8 SF F | |||
13. | Jankech Michael | ||||
6:3 6:2 | |||||
14. | Matula Ján | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Hochel Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Juriga Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Matula Jakub | ||||
6:0 6:2 | |||||
20. | Jakubovič Xavier | 32 16 8 SF F | |||
21. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
22. | Hanušovský Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Novák Kristián Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Kladivík Jakub | |||
6:0 6:0 | |||||
26. | Gira Adam | 32 16 8 SF F | |||
27. | Hron Alex Maximilián | ||||
7:5 6:3 | |||||
28. | Ihring Walter | 32 16 8 SF F | |||
29. | Mihalda Samuel | ||||
6:4 6:3 | |||||
30. | Vaco Marek | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Ondrášik Adam | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ondrášik A. Kompiš A. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Bognár S. Krcho D. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Letavay M. Vaco M. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Matula J. Kohút A. | ||||
6:3 6:3 | |||||
8. | Titko T. Hron A. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Keller D. Jakubovič X. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Juriga S. Paulovič N. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Jankech M. Hanušovský L. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kladivík J. Novák K. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 13 | ||||
2 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
3 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 29 | ||||
4 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 32 | ||||
5 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 36 | ||||
6 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 38 | ||||
7 | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 40 | ||||
8 | USP | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 41 | |||
9 | USP | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 42 | |||
10 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | ||||
11 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
12 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 | ||||
13 | Keller Dávid | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | 1.TC Humenné | 58 | ||||
14 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 61 | ||||
15 | USP | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 73 | |||
16 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 73 | ||||
17 | USP | Mihalda Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kysucké Nové Mesto | 76 | |||
18 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | ||||
19 | Titko Timotej | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 90 | ||||
20 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 92 | ||||
21 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 97 | ||||
22 | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 116 | ||||
23 | Čierny Michal | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Žilina | 134 | ||||
24 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 142 | ||||
25 | USP | Gira Adam | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Žilina | ||||
26 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balaščák Daniel | 19. 03. 2019 10:43 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 38 | ||||
2 | Dráb Filip | 09. 03. 2019 15:03 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 43 | ||||
3 | Halahija Nathan André | 20. 03. 2019 19:26 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 19 | ||||
4 | Haľko Gregor | 20. 03. 2019 09:43 | 2007 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 176 | ||||
5 | Hlivjak Oliver | 20. 03. 2019 10:14 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 84 | ||||
6 | Hulín Patrik | 20. 03. 2019 17:31 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 37 | ||||
7 | Chovanec Jakub | 20. 03. 2019 16:48 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
8 | Chren Patrik | 19. 03. 2019 11:50 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
9 | Imrišek Lukáš | 21. 03. 2019 08:16 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
10 | Jánošík Timotej | 17. 03. 2019 17:03 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
11 | Kido Matúš | 15. 03. 2019 06:29 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 27 | ||||
12 | Kratka Maximilian | 31. 01. 2019 19:39 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 155 | ||||
13 | Kuba-Danaj Matúš | 19. 03. 2019 08:13 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 65 | ||||
14 | Kubiš Jakub | 13. 03. 2019 16:38 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 86 | ||||
15 | Kucharčík Tomáš | 23. 03. 2019 08:55 | 2005 | M | TK Žilina | 86 | ||||
16 | Madej Jakub | 19. 03. 2019 10:09 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 194 | ||||
17 | Mattoš Adam | 21. 03. 2019 18:29 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | |||||
18 | Naňo Marek | 18. 03. 2019 13:51 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
19 | Palenčík Filip | 07. 03. 2019 09:21 | 2006 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 194 | ||||
20 | Paulík Martin | 11. 03. 2019 07:51 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
21 | Paulovčák Sebastián | 20. 03. 2019 15:04 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 53 | ||||
22 | Rogulski Yannik | 19. 03. 2019 19:02 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 46 |