Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4 02001 Púchov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Herculan TC | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Oleš Ladislav (K) | |||
Termín od: | 12.01.2019 | Termín do: | 15.01.2019 | |
Kontakt: | Michal Ďurovec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421907647687, | |||
Kontakt e-mail: | michal.durovec@matchpointtennis.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 11.01.2019 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Peter Šobáň, ZVR: Ladislav Oleš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Guzoň Samuel | |||
6:4 6:2 | |||||
2. | Imrišek Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lapšanský Alex | ||||
6:3 7:5 | |||||
4. | Kuba-Danaj Matúš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Volník Nicholas | ||||
6:2 6:1 | |||||
6. | Novák Kristián Jakub | 32 16 8 SF F | |||
7. | Jakubovič Xavier | ||||
6:1 6:3 | |||||
8. | (5-8) | Lábaj Patrik | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Safko Sebastián Jonáš | |||
6:3 6:3 | |||||
10. | Kido Matúš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Medveď Jakub | ||||
6:3 6:4 | |||||
12. | Macháč Max Mikuláš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Paulík Martin | ||||
skr | |||||
14. | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
15. | Naňo Marek | ||||
6:1 7:6(2) | |||||
16. | (5-8) | Kompiš Andrej | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Králik Jakub | |||
skr | |||||
18. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
19. | Juriga Samuel | ||||
7:5 6:0 | |||||
20. | Paulovič Nikolas | 32 16 8 SF F | |||
21. | Karovič Jaroslav | ||||
4:6 6:4 10:2 | |||||
22. | Ivan Marko | 32 16 8 SF F | |||
23. | Chren Patrik | ||||
6:4 6:2 | |||||
24. | (3-4) | Chovanec Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Ondrášik Adam | |||
6:3 1:6 10:6 | |||||
26. | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F | |||
27. | Hulín Patrik | ||||
6:4 6:3 | |||||
28. | Halahija Nathan André | 32 16 8 SF F | |||
29. | Hochel Lukáš | ||||
6:1 6:4 | |||||
30. | Dosedla Artur | 32 16 8 SF F | |||
31. | Talajka Tomáš | ||||
6:4 6:1 | |||||
32. | (2) | Papuščák Šimon | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Guzoň S. Papuščák Š. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Paulík M. Paulovič N. | ||||
3:6 6:3 10:3 | |||||
4. | Karovič J. Juriga S. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Safko S. Krnáč S. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Macháč M. Králik J. | ||||
7:5 6:3 | |||||
8. | Chren P. Medveď J. | 16 8 SF F | |||
9. | Jakubovič X. Ivan M. | ||||
6:3 6:3 | |||||
10. | Naňo M. Hulín P. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Ondrášik A. Halahija N. | 16 8 SF F | ||
13. | Kido M. Talajka T. | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Hochel L. Lapšanský A. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Chovanec J. Kompiš A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 6 | ||||
2 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 10 | ||||
3 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
4 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 12 | ||||
5 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 13 | ||||
6 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
7 | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 15 | ||||
8 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 16 | ||||
9 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
10 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
11 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 19 | ||||
12 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
13 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
14 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 24 | ||||
15 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 27 | ||||
16 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
17 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 29 | ||||
18 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
19 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 32 | ||||
20 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 37 | ||||
21 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 38 | ||||
22 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 41 | ||||
23 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 42 | ||||
24 | STZ | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 44 | |||
25 | USP | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 48 | |||
26 | USP | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 50 | |||
27 | STZ | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | |||
28 | USP | Kuba-Danaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 65 | |||
29 | WC | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | |||
30 | STZ | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||
31 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
32 | USP | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kucharčík Tomáš | 11. 12. 2018 | 2005 | M | TK Žilina | 86 | |||||
2 | Matula Jakub | 24. 11. 2018 | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 92 | |||||
3 | Tarač Ramon | 22. 11. 2018 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 155 | |||||
4 | Hnidets Vitalii | 21. 12. 2018 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Tóth Bence | 07. 01. 2019 | 2005 | M | TKM Betliar | 9 | |||||
2 | Vaco Marek | 02. 01. 2019 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Béreš Jonáš | 27. 12. 2018 13:49 | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 46 | ||||
2 | Bognár Simon | 10. 01. 2019 15:09 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
3 | Daňuš Boris | 04. 01. 2019 20:12 | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | 33 | ||||
4 | Duroška Lukáš | 27. 11. 2018 19:56 | 2005 | M | VTC Pezinok | 62 | ||||
5 | Dvorský Daniel | 09. 12. 2018 18:47 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 80 | ||||
6 | Hubinský Július | 15. 01. 2019 13:04 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 142 | ||||
7 | Jaroščák Maximilián | 10. 01. 2019 09:55 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 134 | ||||
8 | Kecskés Oliver | 10. 01. 2019 08:19 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 76 | ||||
9 | Keller Dávid | 04. 01. 2019 20:55 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 58 | ||||
10 | Kladivík Jakub | 09. 01. 2019 19:08 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 36 | ||||
11 | Kohút Alex | 08. 01. 2019 22:10 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | ||||
12 | Kostoláni Alex | 06. 01. 2019 15:01 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 75 | ||||
13 | Krcho Dávid | 11. 01. 2019 21:07 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 40 | ||||
14 | Kubovič Rastislav | 05. 01. 2019 20:10 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 5 | ||||
15 | Kutný Oskar | 10. 01. 2019 19:29 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 31 | ||||
16 | Lazarčík Markus | 08. 01. 2019 18:53 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 3 | ||||
17 | Melaga Samuel | 10. 01. 2019 13:32 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
18 | Michalica Aleš | 10. 01. 2019 11:19 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | ||||
19 | Minich Sebastián | 08. 01. 2019 08:26 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 8 | ||||
20 | Palenčík Filip | 22. 11. 2018 14:00 | 2006 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 194 | ||||
21 | Paulovčák Sebastián | 10. 01. 2019 20:33 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 53 | ||||
22 | Pivník Oliver | 07. 01. 2019 09:07 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 7 | ||||
23 | Polák David | 19. 11. 2018 09:51 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | ||||
24 | Puskeiler Martin | 11. 01. 2019 11:41 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 120 | ||||
25 | Rogulski Yannik | 07. 01. 2019 13:27 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 46 | ||||
26 | Schwarc David | 15. 11. 2018 08:07 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 19 | 2 | |||
27 | Vrba Miloslav | 06. 01. 2019 20:00 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica |