Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovský Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Gajdošová Timea (K) | |||
Termín od: | 01.12.2018 | Termín do: | 03.12.2018 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 11. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 30.11.2018 12:00 | hala LTC |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Tomáš Pavlovský, ZVR: Timea Gajdošová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kompiš Andrej | ||||
6:2 6:3 | |||||
2. | Melaga Samuel | 32 16 8 SF F | |||
3. | Medveď Jakub | ||||
6:4 3:6 6:1 | |||||
4. | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Melaga S. Krnáč S. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Jasenák T. Perháč P. | ||||
6:3 6:2 | |||||
4. | Lapšanský A. Medveď J. | 8 SF F | |||
5. | Krcho D. Bognár S. | ||||
7:5 7:5 | |||||
6. | Kratka M. Kubiš J. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Kompiš A. Kido M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 13 | ||||
2 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
3 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
4 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 27 | ||||
5 | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 40 | ||||
6 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 44 | ||||
7 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
8 | Kubiš Jakub | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 86 | ||||
9 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | ||||
10 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 92 | ||||
11 | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 116 | ||||
12 | Jaškiv Peter | 31.10.2024 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 120 | ||||
13 | Jasenák Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | 144 | ||||
14 | Kratka Maximilian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 155 | ||||
15 | Perháč Peter | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 194 | ||||
16 | Foltán Marko | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 194 | ||||
17 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
18 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Hanušovský Lukáš | 26. 11. 2018 19:59 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | ||||
2 | Ivan Marko | 01. 12. 2018 05:21 | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 50 | ||||
3 | Jankech Michael | 29. 11. 2018 21:38 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 97 | ||||
4 | Kladivík Jakub | 29. 11. 2018 10:27 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 36 | ||||
5 | Krajčí David | 01. 12. 2018 08:54 | 2006 | D-ch | TK Raketa Nedožery-Brezany | 194 | ||||
6 | Papuščák Šimon | 26. 11. 2018 17:58 | 2005 | M | TKM Martin | 10 |