Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TENIS TOUR 2018 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Bratislava. Lysáková ulica 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 17.08.2018 | Termín do: | 19.08.2018 | |
Kontakt: | Radovan Paluš | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915417334, mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené | |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Sepeši Bastien | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Dvorský Daniel | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Zagora Nicholas Jozef | 32 16 8 SF F | |||
5. | Paulovič Nikolas | ||||
6:2 7:5 | |||||
6. | Kostoláni Alex | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Kollárik Filip | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Pucovský Tomáš | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Arva Sebastian | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Bušniak Michal | 32 16 8 SF F | |||
13. | Šoltys Oliver | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Hubinský Július | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Hochel Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Ihring Walter | 32 16 8 SF F | ||
19. | Šulej Ambróz | ||||
6:0 6:0 | |||||
20. | Imrišek Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
21. | Dvorský David | ||||
6:0 6:1 | |||||
22. | Kačkovič Andrej | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Onufer Samuel Patrik | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Letavay Matej | 32 16 8 SF F | ||
27. | Lechan Lukáš | ||||
6:1 6:0 | |||||
28. | Kecskés Oliver | 32 16 8 SF F | |||
29. | Jaroščák Maximilián | ||||
1:0 skr | |||||
30. | Béreš Jonáš | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kaprálik Michal | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
2 | Kaprálik Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 69 | ||||
3 | Pucovský Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Stupava | 74 | ||||
4 | Onufer Samuel Patrik | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 74 | ||||
5 | Kollárik Filip | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Petržalka | 80 | ||||
6 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | ||||
7 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 108 | ||||
8 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 108 | ||||
9 | Dvorský David | 31.10.2025 | 2005 | M | TK 77 Skalica | 115 | ||||
10 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 118 | ||||
11 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 120 | ||||
12 | Béreš Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 143 | ||||
13 | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 164 | ||||
14 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 176 | ||||
15 | Šulej Ambróz | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 176 | ||||
16 | Lechan Lukáš | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
17 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
18 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
19 | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
20 | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
21 | Zagora Nicholas Jozef | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
22 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
23 | Kačkovič Andrej | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TOP Tenis Bratislava | |||||
24 | Šoltys Oliver | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TOP Tenis Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamko Jakub | 15. 08. 2018 18:59 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 176 | ||||
2 | Bujňák Hugo | 17. 08. 2018 11:41 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
3 | Dosedla Artur | 15. 08. 2018 21:34 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 146 | ||||
4 | Farkašovský Samuel | 15. 08. 2018 23:14 | 2005 | M | TC TALENT Bratislava | |||||
5 | Hron Alex Maximilián | 15. 08. 2018 08:48 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
6 | Chrenko Šimon | 08. 08. 2018 20:16 | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 148 | ||||
7 | Kohút Alex | 15. 08. 2018 10:58 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 139 | ||||
8 | Kovář Samuel | 29. 07. 2018 06:40 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 53 | ||||
9 | Kravec Vladimír | 11. 06. 2018 13:17 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 48 | ||||
10 | Kuba-Danaj Matúš | 16. 08. 2018 07:20 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 115 | ||||
11 | Milata Nikolas | 14. 08. 2018 21:33 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
12 | Puškáč Adrian | 02. 08. 2018 22:49 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 | ||||
13 | Rosa Alex | 16. 08. 2018 00:42 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
14 | Schlosser Marek | 01. 07. 2018 21:28 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
15 | Srnánek Martin | 14. 06. 2018 09:24 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
16 | Uličný Oliver | 13. 06. 2018 15:40 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 82 | ||||
17 | Vajgel Alexej | 14. 08. 2018 14:58 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 176 | ||||
18 | Vida Dominik | 17. 08. 2018 11:36 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 137 | ||||
19 | Žilka Oliver Benjamin | 05. 08. 2018 21:24 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 143 |