Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080121 - TC Stupava | |||
Názov turnaja: | STUPAVA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nová 64, Stupava 90031 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Búlik Martin (C) | |||
Termín od: | 24.06.2024 | Termín do: | 26.06.2024 | |
Kontakt: | Ing. Martin Búlik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421911558680, | |||
Kontakt e-mail: | tcstupava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 23.06.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 23.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baťala Branislav | 25.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | |||||
2 | Budoš Lukáš | 05.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
3 | Čambálik Alex | 28.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Inter Bratislava | ||||||
4 | Ďuris Lucas | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 82 | |||||
5 | Gál Milan | 25.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | |||||
6 | Hamar Paris | 27.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
7 | Husovský Jakub | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||||
8 | Hvorecký Maxim | 29.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | |||||
9 | Kočiš Martin | 03.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 239 | |||||
10 | Kolárik Igor | 09.05. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | |||||
11 | Krištofovič Lukáš | 28.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
12 | Kučera Richard | 29.04. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
13 | Kurhajec Marián | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | |||||
14 | Malinka Igor | 07.06. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | |||||
15 | Mamedgulyyev Azat | 24.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | |||||
16 | Mészáros Patrik | 21.05. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | |||||
17 | Nipča Leonard | 07.06. 2024 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 26 | |||||
18 | Rapant Matej | 09.06. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | |||||
19 | Šalgovič Ľudovít | 03.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | |||||
20 | Šišovský Alexander | 06.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 | |||||
21 | Štrba Matúš | 05.05. 2024 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | |||||
22 | Suchánek Adam | 01.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
23 | Vaškanin Lukáš | 22.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | |||||
24 | Vidals Hošták Matias | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | OZ Slávia Trnava | 239 | |||||
25 | Waldecker Peter | 02.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 92 | |||||
26 | Zalka Roland | 08.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Piroha Matúš | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | |||||
2 | Dočkus Ignas | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
3 | Logan Connor | 14.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
4 | Gulej Kini | 15.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gramblička Adam | 13.06. 2024 16:31 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | |||||
2 | Juríček Jáchym | 13.06. 2024 20:59 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | |||||
3 | Kabzáni Kolja | 05.06. 2024 21:05 | 2011 | S-ch | AŠK Skalica | 239 | |||||
4 | Kožuch Jakub | 10.06. 2024 17:11 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | ||||||
5 | Soboňa Andrej | 17.06. 2024 08:07 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | |||||
6 | Štofan Dominik | 29.05. 2024 23:31 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 |