Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MÄSPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Potočná 802/26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 10.07.2024 | Termín do: | 14.07.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.07.2024 9:00 | Potočná 26, Levoča |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 09.07.2024 9:00 | Potočná 26, Levoča |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adam Marcus | 15.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Baranovič Nicolas | 04.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 239 | |||||
3 | Baranovič Tobias | 04.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 22 | |||||
4 | Bariak Jakub Emil | 15.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | |||||
5 | Budoš Lukáš | 28.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
6 | Čellár Martin | 13.05. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | |||||
7 | Čierny Filip | 16.06. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 2 | |||||
8 | Dorko Ján | 14.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | |||||
9 | Dorko Samuel | 14.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
10 | Dubovec Ivan | 14.06. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | ||||||
11 | Gál Milan | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | |||||
12 | Gallo Michal | 22.05. 2024 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 18 | |||||
13 | Húsenica Ľuboš | 02.06. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 60 | |||||
14 | Husovský Jakub | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||||
15 | Hvorecký Maxim | 15.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | |||||
16 | Janda Sebastián | 07.06. 2024 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 15 | |||||
17 | Janoško Martin | 11.06. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 32 | |||||
18 | Kimak Maximilian | 15.06. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | |||||
19 | Kočiš Martin | 03.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 239 | |||||
20 | Konopka Marek | 31.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | |||||
21 | Kováčik Juraj | 12.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 7 | |||||
22 | Kovaľ Vladimír | 02.06. 2024 | 2012 | M-ch | TC 92 Levoča | 115 | |||||
23 | Krištofovič Lukáš | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
24 | Kunovjánek Adam | 12.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | |||||
25 | Lichvár Adam | 07.06. 2024 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | |||||
26 | Lisko Pavol | 29.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | |||||
27 | Mészáros Patrik | 21.05. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | |||||
28 | Mihók Kristián | 15.06. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 99 | |||||
29 | Mik Tobias | 12.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | |||||
30 | Mišík Samuel | 15.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 97 | |||||
31 | Naď Samuel | 21.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | |||||
32 | Ondik Michal | 13.05. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | |||||
33 | Ondrej Maximilián | 20.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | |||||
34 | Paluga Richard | 29.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | |||||
35 | Papuščák Jakub | 16.06. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 139 | |||||
36 | Papuščák Matúš | 23.05. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | |||||
37 | Paulík Šimon | 18.05. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | |||||
38 | Pavlysh Oleh | 09.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
39 | Šalgovič Ľudovít | 03.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | |||||
40 | Saluga Samuel | 09.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 67 | |||||
41 | Šesták Samuel | 09.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 78 | |||||
42 | Šimunič Martin | 16.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | |||||
43 | Sirota Daniel | 12.05. 2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 36 | |||||
44 | Soboňa Andrej | 20.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | |||||
45 | Štofan Dominik | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | |||||
46 | Suchánek Adam | 10.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
47 | Šupica Marko | 04.06. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | |||||
48 | Töviš Boris | 04.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 74 | |||||
49 | Uram Lukáš | 01.06. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | |||||
50 | Zengevald Matej | 19.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK GSM Prešov | 59 | |||||
51 | Žlnka Andrej | 13.06. 2024 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Polak Róbert | 10.06. 2024 08:56 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 239 | |||||
2 | Sanson Matteo | 14.05. 2024 21:42 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 29 |