Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Jana Holovičová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421908580120, | |||
Kontakt e-mail: | tkskblava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
2 | Hanková Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | ||||
3 | Červená Nikol | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 42 | ||||
4 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | ||||
5 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | ||||
6 | Hrajnohová Michaela Halina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 54 | ||||
7 | Holovičová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 59 | ||||
8 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | ||||
9 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | ||||
10 | Vozárová Anna | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
11 | Kellner Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | ||||
12 | Šimová Anabela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | ||||
13 | Moussa Elissa | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | ||||
14 | Gabrielová Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | ||||
15 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 70 | ||||
16 | Ukropová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | ||||
17 | Bolebruchová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | ||||
18 | Mečiarová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | ||||
19 | Kukučková Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | ||||
20 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | ||||
21 | Raymonds Emily Oluchi | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | ||||
22 | Bartovic Liliana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 92 | ||||
23 | Hudecová Michaela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 100 | ||||
24 | Sukupčáková Melánia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | ||||
25 | NVK | Brisudová Mishel | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||
26 | NVK | Kubišová Tamia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | |||
27 | NVK | Košíková Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 124 | |||
28 | NVK | Tallo Karolína | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jánošíková Diana | 22. 04. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
2 | Mečiarová Laura | 22. 05. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | |||||
3 | Gregušová Marína | 23. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | |||||
4 | Palečková Sofia | 13. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | |||||
5 | Mišurová Tereza | 23. 04. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | |||||
6 | Blašková Nikola | 22. 04. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | |||||
7 | Kabátová Tamara | 06. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
8 | Grujbárová Stela | 25. 04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||||
9 | Červená Zoja | 21. 04. 2024 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | |||||
10 | Lyžičiarová Radoslava | 24. 04. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
11 | Polláková Timea | 06. 06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
12 | Minarovičová Lea | 28. 04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
13 | Židková Miroslava | 29. 04. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 228 | |||||
14 | Domaracká Viktória | 06. 05. 2024 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | |||||
15 | Nováková Olívia | 04. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
16 | Novotná Nikol | 03. 05. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
17 | Škrabáková Victoria | 21. 04. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
18 | Havrlentová Tamara | 26. 04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
19 | Šišovská Michaela | 13. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
20 | Križanská Michaela | 21. 04. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
21 | Pajtášová Sára | 22. 04. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
22 | Beňová Adela | 23. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | ||||||
23 | Šullová Linda | 17. 05. 2024 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
24 | Gombarček Rebeka | 08. 05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
25 | Lukáčová Lilien | 22. 04. 2024 | 2013 | M-d | TK Júliusa Pántika Bratislava | ||||||
26 | Hlubíková Hana | 22. 04. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
27 | Kalinina Oleksandr | 07. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Tenkur Trenčín | ||||||
28 | Faguľová Nela | 24. 05. 2024 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
29 | Bereziuk Sofiia | 03. 06. 2024 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Erbanová Nina | 12. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
2 | Tokošová Sára | 12. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | |||||
3 | Grancová Lucia | 12. 06. 2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ballayová Amélia | 16. 06. 2024 11:22 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 169 | ||||
2 | Černejová Paulína | 04. 06. 2024 22:30 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
3 | Demeterová Paulína | 13. 06. 2024 18:31 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
4 | Gajdošíková Sabína | 31. 05. 2024 18:59 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
5 | La Rosa Sara | 15. 06. 2024 08:20 | 2012 | M-d | TK Žilina | 40 | ||||
6 | Luciaková Nina | 13. 06. 2024 19:23 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | ||||
7 | Machavová Mia | 14. 05. 2024 21:27 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
8 | Marhevková Michaela | 02. 06. 2024 15:08 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | ||||
9 | Miklošová Ema | 15. 05. 2024 10:10 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
10 | Mutkovičová Amia | 14. 06. 2024 13:30 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
11 | Ňačiková Michaela | 30. 04. 2024 13:08 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
12 | Pučanová Liliana | 10. 05. 2024 15:21 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | ||||
13 | Remeníková Zara | 09. 06. 2024 20:05 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | |||||
14 | Rodinová Viktória | 13. 06. 2024 18:02 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
15 | Saloky Scarlett | 25. 05. 2024 17:17 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 | ||||
16 | Ščibranová Adela | 06. 06. 2024 12:09 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | ||||
17 | Škodáčková Kristína | 07. 06. 2024 22:41 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
18 | Šúryová Nina | 10. 06. 2024 14:19 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
19 | Zvonárová Romana | 11. 06. 2024 13:51 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava |