Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | CHEMLONSKA 2 06601 HUMENNE | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 22.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | TAPO |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | TAPO |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beličáková Alica | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | |||||
2 | Bérešová Barbora | 22.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
3 | Boyko Viktoriia | 28.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
4 | Fialová Tamara | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | |||||
5 | Futášová Zara | 26.05. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
6 | Gajdošechová Karin Júlia | 06.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
7 | Goffová Sarah | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | |||||
8 | Gróf Isabella | 06.06. 2024 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | |||||
9 | Hajdučková Stella | 24.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
10 | Holecová Chiara | 02.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | |||||
11 | Janošková Alexandra | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 2 | |||||
12 | Jedináková Nina | 08.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | |||||
13 | Kaľavská Ema | 22.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
14 | Kellner Viktória | 05.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
15 | Keršáková Jana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | |||||
16 | Košťálová Viktória | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | |||||
17 | Kušnírová Lívia | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 4 | |||||
18 | Lišková Nina | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | |||||
19 | Lopuchovská Michaela | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
20 | Machavová Mia | 14.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
21 | Minichová Natália Megan | 30.05. 2024 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
22 | Ocilková Olívia | 01.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
23 | Pajtášová Sára | 22.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
24 | Palaštová Simona | 12.06. 2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | ||||||
25 | Pavlová Stasiya | 12.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | |||||
26 | Priesterová Júlia | 28.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
27 | Pučanová Liliana | 04.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
28 | Ráczová Nela | 02.06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | |||||
29 | Ščibranová Adela | 30.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
30 | Semanová Sára | 08.06. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 | |||||
31 | Škodáček Stella | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | |||||
32 | Štefancová Zuzana | 27.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
33 | Tarasovičová Tamara | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
34 | Tokárová Simona | 03.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
35 | Tomaščinová Timea | 04.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | |||||
36 | Tomášová Lea Olívia | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
37 | Valentová Lea | 30.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | |||||
38 | Varga Christina | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
39 | Vargová Vanesa | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
40 | Vasiľová Dorothy | 28.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
41 | Volfová Lara | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | |||||
42 | Weissová Simona | 24.05. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kabátová Tamara | 10.06. 2024 21:14 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 |