Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | RENOJAVA OPEN 2019 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova ulica Presov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Palovič Peter (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 22.06.2019 | Termín do: | 24.06.2019 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 06. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 16 | 8 | - | 22.06.2019 11:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 22.06.2019 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Peter Palovič, ZVR: Jozef Maras
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Brejžek Filip | |||
6:0 1:6 6:1 | |||||
2. | Fifik Liam | 16 8 SF F | |||
3. | Podolský Šimon Jozef | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Gallo Peter | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Drozd Adam | |||
6:1 6:2 | |||||
6. | Goffa Filip | 16 8 SF F | |||
7. | Maruniak Matej | ||||
6:3 6:2 | |||||
8. | Goffa Tomáš | 16 8 SF F | |||
9. | Herman Richard | ||||
7:5 6:4 | |||||
10. | Šuchter Martin | 16 8 SF F | |||
11. | Trojan Samuel | ||||
6:4 6:2 | |||||
12. | (3-4) | Bartoš Oliver | 16 8 SF F | ||
13. | Slávik Daniel | ||||
6:3 6:0 | |||||
14. | Lipa Lukáš | 16 8 SF F | |||
15. | Džobanik Michal | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | (2) | Ovsijčuk Erik | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Bartoš O. Ovsijčuk E. | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Brejžek F. Trojan S. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Brejžek Filip | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 29 | ||||
2 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 42 | ||||
3 | Drozd Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 43 | ||||
4 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 71 | ||||
5 | Goffa Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | 1.TC Humenné | 95 | ||||
6 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
7 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
8 | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | |||||
9 | Lipa Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
10 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
11 | Fifik Liam | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TKM Betliar | |||||
12 | USP | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | ||||
13 | USP | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | ||||
14 | USP | Podolský Šimon Jozef | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | ||||
15 | Džobanik Michal | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
16 | USP | Goffa Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Jáger Matúš | 15. 06. 2019 21:25 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
2 | Nguyen Huu Minh Tri | 22. 06. 2019 08:04 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
3 | Stolár Jakub | 20. 06. 2019 19:26 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
4 | Talama Ostap | 13. 06. 2019 21:28 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
5 | Tankovič Tomáš | 20. 06. 2019 20:58 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Valko Samuel | 11. 06. 2019 19:49 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
7 | Verbovský Martin | 11. 06. 2019 14:36 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |