Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Maxim (C) | |||
Termín od: | 28.06.2024 | Termín do: | 01.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Labaš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944112385, | |||
Kontakt e-mail: | martin.labas@baseline.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 27.06.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 27.06.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babulic Juraj | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Baťala Branislav | 02.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
3 | Brejka Alex | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | |||||
4 | Brejka Hugo | 02.05. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
5 | Brutenič Marko | 08.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
6 | Csontó Tobias | 14.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | |||||
7 | Čuchran Tobias | 01.05. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
8 | Ďuris Lucas | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 21 | |||||
9 | Ďuriš Tomáš | 30.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
10 | Eisenreich Maximilian | 01.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
11 | Herdický Martin | 05.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
12 | Kočiš Martin | 28.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | |||||
13 | Korytko Martin | 05.05. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
14 | Kováčik Šimon | 05.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
15 | Kozel Oliver | 20.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | |||||
16 | Krnáč Michal | 26.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
17 | Lipták Erik | 04.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | |||||
18 | Mihók Kristián | 23.05. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | |||||
19 | Noga Oliver | 10.05. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | |||||
20 | Papuščák Jakub | 02.06. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 73 | |||||
21 | Piroha Matúš | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
22 | Polách Jaroslav | 04.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | |||||
23 | Polák Lukáš | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | |||||
24 | Polak Róbert | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | |||||
25 | Šabľa Martin Samuel | 01.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
26 | Saluga Samuel | 31.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | |||||
27 | Sidor Martin | 06.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 94 | |||||
28 | Šimko Filip | 29.04. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
29 | Slavkovský Július | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
30 | Šupica Marko | 09.05. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | |||||
31 | Svitek Samuel | 28.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
32 | Tonhajzer Lukáš | 10.05. 2024 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | |||||
33 | Vavřinek Hugo | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 47 | |||||
34 | Veselka Šimon | 20.05. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 125 | |||||
35 | Vrábel Samuel | 08.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
36 | Vrábel Viliam | 22.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kollár Danny | 20.05. 2024 12:59 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 |