Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Stanko Matej (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Lešniak Tibor (B) | |||
Termín od: | 07.05.2022 | Termín do: | 10.05.2022 | |
Kontakt: | Mgr. Matej Stanko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907291818, | |||
Kontakt e-mail: | matostanko@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 05. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 06.05.2022 9:00 | ŠK PEPAS |
Poznámky:
rozpis, organizačné výbory, správa
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 9. 5. 2022).
VR: Stanko Matej, ZVR: Lešniak Tibor
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Čellár Martin | ||||
6:2 6:2 | |||||
2. | Čierny Filip | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Krnáč L. Lisko P. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Ščepko A. Ondik M. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Paluga R. Papuščák M. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Čellár M. Húsenica Ľ. | ||||
6:2 6:0 | |||||
8. | Vernarec L. Urbánoš A. | 16 8 SF F | |||
9. | Ozorák S. Puskajler O. | ||||
6:2 6:0 | |||||
10. | Čierny F. Gonda F. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Bariak J. Pagáč L. | 16 8 SF F | ||
13. | Sirota D. Noga O. | ||||
6:2 6:3 | |||||
14. | Reynolds F. Ondrej M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Vrana E. Uram L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 4 | ||||
2 | Vrana Erik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 9 | ||||
3 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 10 | ||||
4 | Pagáč Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 11 | ||||
5 | Papuščák Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 12 | ||||
6 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 19 | ||||
7 | Čierny Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 22 | ||||
8 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 24 | ||||
9 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 28 | ||||
10 | Reynolds Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 31 | ||||
11 | Binder Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 50 | ||||
12 | REG | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 54 | |||
13 | REG | Puskajler Oliver | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 95 | |||
14 | Paluga Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Žilina | |||||
15 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | |||||
16 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
17 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
18 | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
19 | Húsenica Ľuboš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
20 | Herman Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | |||||
21 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | |||||
22 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
23 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
24 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | |||||
25 | Vernarec Leon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
26 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
27 | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
28 | Jozek Adam | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK ZZO Čadca |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Juríček Jáchym | 04. 05. 2022 18:33 | 2012 | M-ch | TK Žilina |