Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090023 - TC Partizánske | |||
Názov turnaja: | RIALTO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rudolfa Jašíka 1473, 958 01 Partizánske | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dorčiak Miroslav (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Dorčiak Róbert (C) | |||
Termín od: | 08.06.2024 | Termín do: | 10.06.2024 | |
Kontakt: | Ing. Miroslav Dorčiak | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0905429293, mobil - 0911590812, | |||
Kontakt e-mail: | dorciak.miroslav@post.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 07.06.2024 09:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 07.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 11.05. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 151 | |||||
2 | Babulic Juraj | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
3 | Bartek Mathias | 30.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | |||||
4 | Baťala Branislav | 25.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
5 | Čičo Michal | 03.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
6 | Cicutto Hugo | 29.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 131 | |||||
7 | Debnárik Michal | 09.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
8 | Ďuriš Tomáš | 25.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
9 | Eisenreich Maximilian | 12.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
10 | Farkašovský Lukáš | 08.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Šaľa | 181 | |||||
11 | Firit Colin | 16.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | 103 | |||||
12 | Gaál János | 14.04. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
13 | Graus Ondrej | 08.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
14 | Horváth Peter | 30.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
15 | Chnápko Tomáš | 14.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
16 | Janec Marek | 18.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
17 | Koppan David | 14.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 | |||||
18 | Korytko Martin | 23.04. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
19 | Krahulec Jakub | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
20 | Krajčo Lukáš | 12.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | |||||
21 | Martišek Pavol | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | |||||
22 | Matrtaj Jakub | 11.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | |||||
23 | Pečimuth Matej | 05.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Júliusa Pántika Bratislava | ||||||
24 | Šarovič Nikola | 08.05. 2024 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | |||||
25 | Sidor Martin | 17.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 94 | |||||
26 | Šiška Marek | 22.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
27 | Slavkovský Július | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
28 | Sojka Samuel | 15.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | |||||
29 | Svitek Samuel | 10.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
30 | Tonhajzer Lukáš | 20.04. 2024 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | |||||
31 | Várnai Michal | 13.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | |||||
32 | Vážny Filip | 18.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Baník Prievidza | ||||||
33 | Veliký Šimon | 12.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | ||||||
34 | Vrábel Samuel | 09.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
35 | Zalka Roland | 08.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kalužný Daniel | 02.05. 2024 07:48 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
2 | Mamedgulyyev Azim | 22.05. 2024 06:48 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 |