Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | ENERGYSOLAR CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Orviský Ivan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Stevič Kristián (C) | |||
Termín od: | 24.06.2024 | Termín do: | 27.06.2024 | |
Kontakt: | Kristián Stevič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908069861, | |||
Kontakt e-mail: | kristian.stevic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 23.06.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 23.06.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babulic Juraj | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Baranovič Nicolas | 11.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 52 | |||||
3 | Bartek Mathias | 30.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | |||||
4 | Baťala Branislav | 25.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
5 | Brejka Alex | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | |||||
6 | Brezovický Samuel | 07.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | |||||
7 | Brutenič Marko | 08.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
8 | Čuchran Tobias | 01.05. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
9 | Danninger Sebastian | 15.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | |||||
10 | Ďuris Lucas | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 21 | |||||
11 | Eisenreich Maximilian | 01.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
12 | Graus Ondrej | 10.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
13 | Gróf Rene | 26.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | |||||
14 | Herdický Martin | 09.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
15 | Chnápko Tomáš | 14.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
16 | Kabát Marek | 10.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK ŠTK Šamorín | 33 | |||||
17 | Klčovanský Martin | 24.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 81 | |||||
18 | Kočenda Peter | 08.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
19 | Kočiš Martin | 28.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | |||||
20 | Kováčik Šimon | 05.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
21 | Kozel Oliver | 10.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | |||||
22 | Krahulec Jakub | 12.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
23 | Krajčo Lukáš | 08.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | |||||
24 | Kurhajec Marián | 20.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | |||||
25 | Lipták Erik | 04.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | |||||
26 | Lörinčík Lukas | 01.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
27 | Malinka Igor | 07.06. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | |||||
28 | Mamedgulyyev Azim | 24.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
29 | Marčišin Andrej | 17.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
30 | Markovič Markus | 18.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
31 | Matrtaj Jakub | 27.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | |||||
32 | Piroha Matúš | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
33 | Polách Jaroslav | 04.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | |||||
34 | Polák Lukáš | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | |||||
35 | Riška Alan | 08.06. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
36 | Šimko Filip | 29.04. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
37 | Šiška Marek | 09.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
38 | Sojka Samuel | 19.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | |||||
39 | Svitek Samuel | 24.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
40 | Thern Alessandro | 06.05. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 12 | |||||
41 | Tomašovič Ľubomír | 06.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 17 | |||||
42 | Valko Michal | 12.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 181 | |||||
43 | Vrábel Samuel | 24.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
44 | Vrábel Viliam | 22.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | |||||
45 | Zalka Roland | 08.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | |||||
46 | Žovic David | 02.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | |||||
47 | Zuberec Samuel | 29.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šarovič Nikola | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Brejka Hugo | 05.06. 2024 13:05 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
2 | Čičo Michal | 10.06. 2024 07:19 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
3 | Gőgh Oliver | 27.05. 2024 23:15 | 2012 | M-ch | TK Šaľa | 139 | |||||
4 | Juríček Jáchym | 13.06. 2024 21:02 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 14 | |||||
5 | Kimak Maximilian | 14.06. 2024 08:44 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 |