Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Jana Holovičová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421908580120, | |||
Kontakt e-mail: | tkskblava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | ||||
2 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | ||||
3 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | ||||
4 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
5 | Bartek Mathias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | ||||
6 | Lipták Erik | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | ||||
7 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
8 | Krahulec Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | ||||
9 | Csontó Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | ||||
10 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
11 | Chnápko Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | ||||
12 | Slavkovský Július | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | ||||
13 | Tonhajzer Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | ||||
14 | Smetana Radek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | 70 | ||||
15 | Janec Marek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | ||||
16 | Koppan David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 | ||||
17 | Vrško Patrik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 103 | ||||
18 | Martišek Pavol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | ||||
19 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | ||||
20 | Čagala Matúš | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Senica | 125 | ||||
21 | Šlauka Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 135 | ||||
22 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | ||||
23 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 151 | ||||
24 | NVK | Filo Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 174 | |||
25 | NVK | Brezovický Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | |||
26 | NVK | Valko Michal | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 181 | |||
27 | NVK | Sojka Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čulman Nataniel | 30. 05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | |||||
2 | Eisenreich Maximilian | 21. 04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
3 | Vrábel Samuel | 23. 04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
4 | Farkašovský Lukáš | 11. 05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Šaľa | 181 | |||||
5 | Matrtaj Jakub | 27. 04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | |||||
6 | Markovič Markus | 23. 05. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
7 | Kočenda Peter | 06. 05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
8 | Šiška Marek | 22. 04. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
9 | Švec Adam | 02. 06. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
10 | Mihálik Július | 12. 05. 2024 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | ||||||
11 | Graus Ondrej | 22. 04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
12 | Mitošinka Matúš | 23. 04. 2024 | 2013 | M-ch | TK PROFI Senec |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Brutenič Marko | 08. 06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
2 | Ozan Simon | 14. 06. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
3 | Riška Alan | 15. 06. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bogner Leon | 06. 06. 2024 14:59 | 2013 | M-ch | TK Čingov 2008 Smižany | |||||
2 | Čičo Michal | 13. 06. 2024 08:18 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Gono Mathias | 10. 06. 2024 07:39 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
4 | Igaz Oliver | 23. 05. 2024 06:38 | 2012 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
5 | Surový Thomas | 15. 06. 2024 13:50 | 2012 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 |