Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | JOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Bartovic Andrej (B) | |||
Termín od: | 17.06.2024 | Termín do: | 22.06.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 64 | 32 | - | 16.06.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
mladšie žiačky | 64 | 32 | - | 16.06.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Sanson Matteo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 1 | ||||
2 | Adamča Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | ||||
3 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | ||||
4 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | ||||
5 | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | ||||
6 | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
7 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
8 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
9 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | ||||
10 | Polák Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | ||||
11 | Polak Róbert | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | ||||
12 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 14 | ||||
13 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | ||||
14 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
15 | Tomašovič Ľubomír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 17 | ||||
16 | Klement Xavier | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 18 | ||||
17 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | ||||
18 | Ďuris Lucas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 21 | ||||
19 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | ||||
20 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
21 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | ||||
22 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
23 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | ||||
24 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | ||||
25 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | ||||
26 | Ďuriš Tomáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | ||||
27 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 35 | ||||
28 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | ||||
29 | Gróf Rene | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | ||||
30 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | ||||
31 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
32 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | ||||
33 | Bartek Mathias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | ||||
34 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
35 | Krahulec Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | ||||
36 | Csontó Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | ||||
37 | Baranovič Nicolas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 52 | ||||
38 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
39 | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | ||||
40 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
41 | Janec Marek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | ||||
42 | Klčovanský Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 81 | ||||
43 | Šarovič Nikola | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | ||||
44 | Danninger Sebastian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
45 | Žovic David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
46 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 151 | ||||
47 | Sojka Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | ||||
48 | NVK | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | |||
49 | NVK | Valko Michal | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 181 | |||
50 | NVK | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||
51 | NVK | Lörinčík Lukas | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||
52 | NVK | Kasper Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | ||||
53 | NVK | Markovič Markus | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||
54 | NVK | Kočenda Peter | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
55 | NVK | Šiška Marek | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||
56 | USP | Malec Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
57 | USP | Matucha Erik | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | United Tennis Academy BA | ||||
58 | USP | Gono Mathias | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
59 | USP | Riška Alan | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||
60 | USP | Kováč Boris | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brejka Hugo | 05. 06. 2024 13:03 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | ||||
2 | Čičo Michal | 29. 05. 2024 22:38 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Eisenreich Maximilian | 09. 06. 2024 00:44 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | ||||
4 | Farkašovský Lukáš | 31. 05. 2024 07:48 | 2013 | M-ch | TK Šaľa | 181 | ||||
5 | Filo Martin | 04. 06. 2024 16:47 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 174 | ||||
6 | Herdický Martin | 10. 06. 2024 11:49 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | ||||
7 | Húsenica Ľuboš | 02. 06. 2024 20:47 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 3 | ||||
8 | Chalás Dávid | 02. 05. 2024 12:26 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 174 | ||||
9 | Koppan David | 06. 05. 2024 11:08 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 | ||||
10 | Lipták Erik | 10. 05. 2024 20:06 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | ||||
11 | Mamedgulyyev Azim | 27. 05. 2024 22:14 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | ||||
12 | Thern Alessandro | 30. 05. 2024 15:30 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 12 |