Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava, Májová 21, 850 05 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Škoda Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bušniak Matúš (C) | |||
Termín od: | 09.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.07.2024 9:00 | STU |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 08.07.2024 9:00 | STU |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babulic Juraj | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Baranovič Nicolas | 11.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 52 | |||||
3 | Baťala Branislav | 14.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
4 | Brejka Hugo | 09.05. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
5 | Brezovický Samuel | 07.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | |||||
6 | Csontó Tobias | 14.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | |||||
7 | Gaál János | 14.06. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
8 | Gróf Rene | 07.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | |||||
9 | Kollár Danny | 05.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | |||||
10 | Kováčik Šimon | 24.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
11 | Kozel Oliver | 10.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | |||||
12 | Krahulec Jakub | 11.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
13 | Lörinčík Lukas | 12.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
14 | Mamedgulyyev Azim | 10.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
15 | Marčišin Andrej | 03.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
16 | Martišek Pavol | 05.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | |||||
17 | Piroha Matúš | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
18 | Polách Jaroslav | 31.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | |||||
19 | Polák Lukáš | 02.06. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | |||||
20 | Riška Alan | 08.06. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
21 | Šimko Filip | 23.05. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
22 | Šupica Marko | 01.06. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | |||||
23 | Vrábel Samuel | 11.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
24 | Zalka Roland | 30.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | |||||
25 | Žovic David | 03.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Eisenreich Maximilian | 15.06. 2024 14:50 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
2 | Lipták Erik | 29.05. 2024 23:45 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | |||||
3 | Scheber Daniel | 19.05. 2024 09:22 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
4 | Svitek Samuel | 04.06. 2024 11:06 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 |