Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lehet Jakub (B) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 12.07.2023 | Termín do: | 14.07.2023 | |
Kontakt: | Jakub Lehet | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918041043, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 07. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 11.07.2023 9:00 | Nábrežná 5 |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 11.07.2023 9:00 | Nábrežná 5 |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Jakub Lehet
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Lukča Matúš | |||
12. 07. 2023 08:00 | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Komka Marcel | ||||
12. 07. 2023 08:00 | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Dorko Ján | ||||
6:1 6:1 | 12. 07. 2023 08:00 | ||||
6. | Šimko Filip | 32 16 8 SF F | |||
7. | Debreceni Simon | ||||
12. 07. 2023 09:00 | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Hradický Tomáš | |||
12. 07. 2023 08:00 | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Čuchran Tobias | ||||
12. 07. 2023 08:00 | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Servátka Tadeáš | ||||
12. 07. 2023 08:00 | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
12. 07. 2023 08:00 | |||||
16. | Lazorčák Matúš | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
12. 07. 2023 08:00 | |||||
18. | Findura Leonard | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
12. 07. 2023 08:00 | |||||
20. | Dorko Samuel | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
12. 07. 2023 08:00 | |||||
22. | Hasara Matej | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
12. 07. 2023 08:00 | |||||
24. | (3-4) | Hatok Nathanael | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
12. 07. 2023 08:00 | |||||
26. | Lipinský Nino | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
12. 07. 2023 08:00 | |||||
28. | Brejka Alex | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
12. 07. 2023 09:00 | |||||
30. | Kišš Jakub | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
12. 07. 2023 09:00 | |||||
32. | (2) | Lichvár Adam | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lukča Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 26 | ||||
2 | Lichvár Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 45 | ||||
3 | Hradický Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 53 | ||||
4 | Hatok Nathanael | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisová akadémia Prešov | 62 | ||||
5 | Dorko Ján | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 74 | ||||
6 | Kišš Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 92 | ||||
7 | Komka Marcel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | 114 | ||||
8 | Servátka Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | 144 | ||||
9 | Lazorčák Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | 190 | ||||
10 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | |||||
11 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
12 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
13 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
14 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
15 | Hasara Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
16 | Debreceni Simon | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | |||||
17 | Findura Leonard | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brejka Hugo | 04. 06. 2023 19:48 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
2 | Herdický Martin | 27. 06. 2023 09:59 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
3 | Horák Benjamin | 05. 06. 2023 12:24 | 2012 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
4 | Horák Nicolas | 05. 06. 2023 12:25 | 2012 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
5 | Klobušník Martin | 10. 07. 2023 06:14 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
6 | Marcinčin Michal | 05. 07. 2023 15:39 | 2012 | M-ch | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 96 | ||||
7 | Martančík Richard | 24. 06. 2023 10:47 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
8 | Mihók Kristián | 10. 07. 2023 22:13 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 56 | ||||
9 | Mišík Samuel | 13. 06. 2023 14:29 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 31 | ||||
10 | Paulík Šimon | 10. 07. 2023 08:34 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 69 | ||||
11 | Polak Róbert | 03. 07. 2023 09:24 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 87 |