Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Strečok Martin (C) | |||
Termín od: | 29.07.2023 | Termín do: | 31.07.2023 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 07. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 28.07.2023 12:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 28.07.2023 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jana Tužinská, ZVR: Martin Strečok
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hradický Tomáš | |||
29. 07. 2023 10:45 | |||||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Surový Thomas | ||||
6:4 6:4 | 29. 07. 2023 08:30 | ||||
4. | Masár Michal | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Krištofovič Lukáš | |||
6:4 6:4 | 29. 07. 2023 08:30 | ||||
6. | Caputo Giuliano | 16 8 SF F | |||
7. | Ďuris Lucas | ||||
6:2 6:1 | 29. 07. 2023 08:30 | ||||
8. | Baťala Branislav | 16 8 SF F | |||
9. | Krčík Dominik | ||||
3:6 6:0 6:3 | 29. 07. 2023 08:30 | ||||
10. | Piško Gregor | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
29. 07. 2023 10:45 | |||||
12. | (3-4) | Kurák Jakub | 16 8 SF F | ||
13. | Matrtaj Jakub | ||||
3:6 6:3 7:5 | 29. 07. 2023 09:30 | ||||
14. | Mikuška Tomáš | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
29. 07. 2023 12:00 | |||||
16. | (2) | Vernarec Leon | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vernarec L. Kurák J. | |||
29. 07. 2023 00:00 | |||||
2. | BYE | SF F | |||
3. | Tužinský T. Orolín R. | ||||
6:2 6:3 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
4. | (2) | Baťala B. Ďuris L. | SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hradický Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 53 | ||||
2 | Vernarec Leon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 62 | ||||
3 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 76 | ||||
4 | Kurák Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Hriňová | 98 | ||||
5 | Ďuris Lucas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 116 | ||||
6 | Matrtaj Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 116 | ||||
7 | Surový Thomas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 131 | ||||
8 | Piško Gregor | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TŠ Advantage Bratislava | 190 | ||||
9 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 190 | ||||
10 | Masár Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík Bratislava | |||||
11 | Mikuška Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tajch Nová Baňa | |||||
12 | Krčík Dominik | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
13 | Caputo Giuliano | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Orolín Richard | 29. 07. 2023 | 2013 | M-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
2 | Tužinský Timon | 29. 07. 2023 | 2013 | M-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gonda Filip | 23. 07. 2023 06:49 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | 20 | ||||
2 | Noga Oliver | 14. 07. 2023 17:59 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 41 | ||||
3 | Ondik Michal | 17. 06. 2023 21:03 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 19 | ||||
4 | Sádecký Patrik | 24. 07. 2023 10:23 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 190 | ||||
5 | Ščepko Alex | 15. 07. 2023 09:33 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 14 | ||||
6 | Zalka Roland | 24. 07. 2023 05:56 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 95 |