Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090036 - MŠO Štúrovo | |||
Názov turnaja: | ŠTÚROVO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 5, Štúrovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Babindai Patrik (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 24.09.2022 | Termín do: | 26.09.2022 | |
Kontakt: | Patrik Babindai | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908797653, | |||
Kontakt e-mail: | p.babindai@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 09. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 16 | 8 | - | 23.09.2022 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 16 | 8 | - | 23.09.2022 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mravík Matúš | |||
6:1 6:1 | |||||
2. | Babindai Matias | 16 8 SF F | |||
3. | Kubáň Leo | ||||
6:0 6:3 | |||||
4. | Polách Jaroslav | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Címer Dániel Vince | |||
6:1 6:0 | |||||
6. | Kubiš Alexander | 16 8 SF F | |||
7. | Lovaš Simon | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | Žlnka Andrej | 16 8 SF F | |||
9. | Suchánek Adam | ||||
6:1 6:1 | |||||
10. | Pavličko Michal | 16 8 SF F | |||
11. | Varga Tadeáš | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | (3-4) | Gonda Filip | 16 8 SF F | ||
13. | Drgoňa Tomáš | ||||
6:2 6:3 | |||||
14. | Mik Tobias | 16 8 SF F | |||
15. | Mamedgulyyev Azat | ||||
6:4 6:2 | |||||
16. | (2) | Buda Filip | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Mravík M. Šišovský A. | ||||
6:0 6:3 | |||||
2. | Kubiš A. Lovaš S. | 8 SF F | |||
3. | Babindai M. Polách J. | ||||
6:0 6:2 | |||||
4. | Buda F. Kubáň L. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Mravík Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 37 | |||
2 | Buda Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ratufa Levice | 78 | ||||
3 | Címer Dániel Vince | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠO Štúrovo | 110 | ||||
4 | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
5 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | |||||
7 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
8 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
9 | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
10 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
11 | Kubáň Leo | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
12 | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
13 | Babindai Matias | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | |||||
14 | USP | Lovaš Simon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tlmače | ||||
15 | USP | Drgoňa Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | ||||
16 | USP | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šatánek Jakub | 05. 09. 2022 | 2012 | M-ch | TK Petržalka |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šišovský Alexander | 20. 09. 2022 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 17 | |||||
2 | Zuberec Samuel | 16. 09. 2022 | 2012 | M-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kučera Richard | 22. 09. 2022 14:14 [N] | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | |||||
2 | Murín Samuel | 22. 09. 2022 12:18 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
3 | Pokorný Šimon | 13. 09. 2022 17:46 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
4 | Reindl Lukáš | 19. 09. 2022 21:04 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
5 | Šalgovič Ľudovít | 21. 09. 2022 20:37 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | |||||
6 | Soboňa Andrej | 23. 09. 2022 16:32 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Štrba Matúš | 22. 09. 2022 06:51 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | |||||
8 | Vaškanin Lukáš | 21. 09. 2022 07:25 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava |