Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110083 - ŠTK Poprad Veľká | |||
Názov turnaja: | POPRAD CUP 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad Veľká | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šepitka Peter (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.07.2022 | Termín do: | 15.07.2022 | |
Kontakt: | Mgr. Peter Šepitka | |||
Kontakt tel.: | byt - 0903646844, mobil - 0903646844, | |||
Kontakt e-mail: | psepitka@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 12.07.2022 9:00 | Fraňa Kráľa 2086/2 |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 12.07.2022 9:00 | Fraňa Kráľa 2086/2 |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mihók Matúš | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Servátka Tadeáš | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Goyzueta Šolc Leonidas | ||||
6:2 6:1 | |||||
6. | Paulík Šimon | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Saluga Samuel | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Friedmann Leonard | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Semančík Šimon | ||||
7:6(3) 6:3 | |||||
12. | Lichvár Adam | 32 16 8 SF F | |||
13. | Landa Richard | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Komka Marcel | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Noga Oliver | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Mišík Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Rusnák Martin | ||||
6:1 6:0 | |||||
20. | Dorko Ján | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Kišš Jakub | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Homola Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Friedmann Alexander | 32 16 8 SF F | ||
27. | Polách Jaroslav | ||||
6:7(6) 6:1 6:0 | |||||
28. | Mihók Kristián | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Vavřinek Hugo | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Mužík Hugo | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mihók M. Friedmann L. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Semančík Š. Landa R. | ||||
6:2 4:6 10:6 | |||||
4. | Rusnák M. Kišš J. | 8 SF F | |||
5. | Friedmann A. Mihók K. | ||||
6:3 3:6 11:9 | |||||
6. | Dorko J. Mišík S. | 8 SF F | |||
7. | Servátka T. Komka M. | ||||
6:1 6:2 | |||||
8. | (2) | Mužík H. Saluga S. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mihók Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 26 | ||||
2 | Mužík Hugo | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 29 | ||||
3 | Friedmann Leonard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 46 | ||||
4 | Homola Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 60 | ||||
5 | Friedmann Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 92 | ||||
6 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
7 | Mišík Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
8 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
9 | Lichvár Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
10 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
11 | USP | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | ||||
12 | USP | Komka Marcel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | ||||
13 | Dorko Ján | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
14 | Semančík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
15 | Vavřinek Hugo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | |||||
16 | Landa Richard | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
17 | USP | Kišš Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
18 | USP | Servátka Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | ||||
19 | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | |||||
20 | USP | Rusnák Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
21 | USP | Goyzueta Šolc Leonidas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čellár Martin | 09. 07. 2022 23:12 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | |||||
2 | Janoško Martin | 11. 07. 2022 08:44 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 33 | ||||
3 | Kazimír Tomáš | 08. 07. 2022 23:26 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
4 | Kimak Maximilian | 03. 07. 2022 20:04 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
5 | Lukča Matúš | 11. 07. 2022 07:11 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
6 | Massalkhi Daniel | 06. 07. 2022 14:28 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 34 | ||||
7 | Pitek Martin | 11. 07. 2022 07:35 | 2010 | S-ch | TK F1 Poprad | 110 | ||||
8 | Šesták Pavol | 06. 07. 2022 17:32 | 2011 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
9 | Töviš Boris | 08. 07. 2022 10:45 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 41 |