Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080001 - TK Slovan Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Odbojárov 3, 831 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Kyselovič Michal (A) | |||
Termín od: | 10.09.2022 | Termín do: | 14.09.2022 | |
Kontakt: | JUDr. Radomíra Zrubáková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903/703300, | |||
Kontakt e-mail: | zrubakova@tkslovan.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 09. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 09.09.2022 9:00 | TK Slovan |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 09.09.2022 9:00 | TK Slovan |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Michal Kyselovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kováčik J. Šimunič M. | ||||
6:2 4:6 12:10 | |||||
2. | Papuščák M. Adamča M. | 32 16 8 SF F | |||
3. | Sanson M. Gramblička A. | ||||
6:4 6:3 | |||||
4. | Adamović A. Taha A. | 32 16 8 SF F | |||
5. | Konopka M. Hvorecký M. | ||||
6:1 6:3 | |||||
6. | Suchánek A. Hamar P. | 32 16 8 SF F | |||
7. | Budoš L. Paluga R. | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Kollár J. Kucharek K. | 32 16 8 SF F | |||
9. | Gallo M. Naď S. | ||||
6:3 6:3 | |||||
10. | Murín S. Kučera R. | 32 16 8 SF F | |||
11. | Košťany P. Bariak J. | ||||
6:2 6:4 | |||||
12. | Adam M. Pavlysh O. | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kurhajec M. Kurilla N. | ||||
6:3 6:4 | |||||
14. | Kello A. Žovic D. | 32 16 8 SF F | |||
15. | Kočiš M. Krnáč M. | ||||
6:1 6:0 | |||||
16. | Siqueira L. Maruščák T. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kováčik Juraj | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 2 | ||||
2 | USP | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 3 | |||
3 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 6 | ||||
4 | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 7 | ||||
5 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 8 | ||||
6 | Papuščák Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 12 | ||||
7 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 13 | ||||
8 | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 14 | ||||
9 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 15 | ||||
10 | USP | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 16 | |||
11 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
12 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 19 | ||||
13 | Baranovič Tobias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 20 | ||||
14 | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 21 | ||||
15 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 23 | ||||
16 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 24 | ||||
17 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | ||||
18 | WC | Rodek Alex | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 80 | |||
19 | STZ | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | |||
20 | Adamović Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
21 | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
22 | Paluga Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Žilina | |||||
23 | Sanson Matteo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
24 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | |||||
25 | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | |||||
26 | Adamča Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
27 | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
28 | Nipča Leonard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
29 | Gál Milan | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
30 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
31 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
32 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
33 | Mészáros Patrik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
34 | Kollár Johnny | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
35 | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
36 | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
37 | Kucharek Kristián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
38 | Murín Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
39 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | |||||
40 | USP | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
41 | USP | Turza Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||
42 | STZ | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||
43 | STZ | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | ||||
44 | STZ | Soboňa Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
45 | USP | Žovic David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
46 | USP | Kello Alexander | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
47 | STZ | Kurilla Norbert | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||
48 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Artemev Dmitrii | 24. 08. 2022 12:34 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Augustín Filip | 04. 09. 2022 21:07 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
3 | Bartovic Artur | 07. 09. 2022 08:41 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 5 | ||||
4 | Daniš Július | 10. 09. 2022 22:27 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
5 | Klement Xavier | 06. 09. 2022 07:32 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | |||||
6 | Krpelan Jakub | 06. 09. 2022 22:34 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 62 | ||||
7 | Lörinčík Max | 07. 09. 2022 08:37 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
8 | Malinka Igor | 06. 09. 2022 22:09 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
9 | Mamedgulyyev Azat | 05. 09. 2022 12:07 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
10 | Ondrej Maximilián | 06. 09. 2022 11:45 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | |||||
11 | Pagáč Lukáš | 07. 09. 2022 20:28 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 11 | ||||
12 | Piroha Matúš | 07. 09. 2022 21:02 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
13 | Štofan Dominik | 04. 09. 2022 12:01 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
14 | Štrba Matúš | 07. 09. 2022 18:48 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | |||||
15 | Urbánoš Alex | 05. 09. 2022 09:26 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
16 | Varga Tadeáš | 07. 09. 2022 23:25 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice |