Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | SYNDICATE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 31.07.2021 | Termín do: | 03.08.2021 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 30.07.2021 10:00 | Potočná 26, Levoča |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 30.07.2021 10:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Sedlák Vavrinec, ZVR: Sedlák Vavrinec ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Valalik Christián | ||||
6:2 6:0 | |||||
2. | Fleischmann Jakub | 32 16 8 SF F | |||
3. | Maruščák Tomáš | ||||
5:7 6:2 10:5 | |||||
4. | Kováčik Juraj | 32 16 8 SF F | |||
5. | Valuh Boris | ||||
6:2 6:2 | |||||
6. | Lupták Richard | 32 16 8 SF F | |||
7. | Mihók Matúš | ||||
6:2 6:1 | |||||
8. | Strompf Marko | 32 16 8 SF F | |||
9. | Horváth Lukáš | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Töviš Boris | 32 16 8 SF F | |||
11. | Lisko Pavol | ||||
6:4 6:1 | |||||
12. | Lukáč Peter | 32 16 8 SF F | |||
13. | Turóci Timotej | ||||
6:2 6:4 | |||||
14. | Vrana Erik | 32 16 8 SF F | |||
15. | Krnáč Lukas | ||||
6:3 6:2 | |||||
16. | Kollár Markus | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Valalik C. Strompf M. | |||
3:6 7:5 10:6 | |||||
2. | Maruščák T. Kollár M. | 8 SF F | |||
3. | Turóci T. Lupták R. | ||||
3:6 7:6(3) 10:7 | |||||
4. | Adam M. Lukáč P. | 8 SF F | |||
5. | Plencner J. Mužík H. | ||||
6:0 6:2 | |||||
6. | Kováčik J. Krnáč L. | 8 SF F | |||
7. | Lisko P. Vrana E. | ||||
skr | |||||
8. | (2) | Horváth L. Valuh B. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Valalik Christián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 7 | ||||
2 | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 8 | ||||
3 | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 9 | ||||
4 | Lukáč Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 10 | ||||
5 | Strompf Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | 11 | ||||
6 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 12 | ||||
7 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 14 | ||||
8 | Petrik Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 29 | ||||
9 | Jura Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 31 | ||||
10 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 34 | ||||
11 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 47 | ||||
12 | Novotňák Ján | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 48 | ||||
13 | Plencner Johannes | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 66 | ||||
14 | Kováčik Juraj | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
15 | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
16 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | |||||
17 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | |||||
18 | Vrana Erik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
19 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
20 | Pagáč Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
21 | Mihók Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
22 | STZ | Mužík Hugo | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||
23 | STZ | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | ||||
24 | STZ | Friedmann Leonard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
25 | STZ | Friedmann Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
26 | USP | Pitek Martin | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | TK F1 Poprad | ||||
27 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
28 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartovic Artur | 28. 07. 2021 22:16 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
2 | Bobošík Martin | 26. 07. 2021 12:18 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 3 | ||||
3 | Frič Martin | 27. 07. 2021 22:01 | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 5 | ||||
4 | Gibala Dominik | 29. 07. 2021 18:01 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
5 | Hvorecký Maxim | 29. 07. 2021 19:27 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
6 | Janoško Martin | 22. 07. 2021 09:58 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
7 | Karas Jozef | 29. 07. 2021 11:36 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 6 | ||||
8 | Kašprišin Alex | 26. 07. 2021 12:53 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 40 | ||||
9 | Kolodžej Filip | 28. 07. 2021 17:22 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 26 | ||||
10 | Konopka Marek | 24. 07. 2021 08:57 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | |||||
11 | Košťany Patrik | 29. 07. 2021 20:40 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
12 | Lipták Matej | 27. 07. 2021 23:21 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
13 | Mačej Dominik | 28. 07. 2021 22:16 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 15 | ||||
14 | Nováček Matej | 31. 07. 2021 07:17 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | |||||
15 | Paľko Adam | 26. 07. 2021 10:41 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 33 | ||||
16 | Papuščák Matúš | 19. 07. 2021 14:10 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
17 | Pollák Richard | 31. 07. 2021 08:26 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
18 | Sirota Daniel | 29. 07. 2021 12:19 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
19 | Uram Lukáš | 08. 07. 2021 19:03 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
20 | Urbánoš Filip | 25. 07. 2021 22:01 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 19 | ||||
21 | Vanta Michal | 28. 07. 2021 23:25 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
22 | Varinský Tibor | 17. 07. 2021 18:19 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 39 |