Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090021 - ŠK ŠOG Nitra | |||
Názov turnaja: | UNIQA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Slancikovej 2 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Berec Kamil (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Blahová Patrícia (C) | |||
Termín od: | 25.07.2020 | Termín do: | 27.07.2020 | |
Kontakt: | Ing. Jozef Pažma | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907814215, | |||
Kontakt e-mail: | jozef.pazma@uniqa.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 24.07.2020 13:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 24.07.2020 13:00 | v mieste konania |
Poznámky:
POZOR! Dievčatá začínajú v sobotu a chlapci v nedeľu!
rozpis, správa, útecha CH/D, vyhodnotenie
VR: Berec Kamil, ZVR: Blahová Patrícia
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Konderla Filip | ||||
6:2 6:0 | |||||
2. | Andel Adam | 32 16 8 SF F | |||
3. | Slávik Daniel | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Lackovič Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Konderla F. Lackovič S. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Vancu A. Czinege N. | ||||
6:4 6:4 | |||||
4. | Kucharek F. Lukačeňa García M. | 8 SF F | |||
5. | Sklenár J. Lukács N. | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Andel A. Žembery M. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Halás V. Slávik D. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 24 | ||||
2 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 42 | ||||
3 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 47 | ||||
4 | Ferenčík Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 55 | ||||
5 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | ||||
6 | Lukács Norbert | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | No Worry Galanta | 73 | ||||
7 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
8 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
9 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | |||||
10 | Halás Vladimír | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | |||||
11 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
12 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
13 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
14 | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
15 | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
16 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
17 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
18 | Massi Matteo | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-ch | TC Topoľčany | |||||
19 | Czinege Norbert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
20 | Klačanský Šimon | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC Topoľčany | |||||
21 | Ódor Kristóf | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno | |||||
22 | Jančula Jakub | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-ch | TOP Tenis Bratislava | |||||
23 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | |||||
24 | USP | Štefka Marco | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | ||||
25 | USP | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | ||||
26 | USP | Tóth Bruno Robert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | ||||
27 | USP | Štupák Denis | 31.10.2023 !!! | 2008 | D-ch | TK TIE-BREAK Malacky | ||||
28 | USP | Bartek Adam | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||
29 | USP | Papcun Samuel | 31.10.2021 !!! | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||
30 | USP | Sklenár Jakub | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | No Worry Galanta | ||||
31 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gibala Dominik | 22. 07. 2020 23:06 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
2 | Chmelár Timotej | 20. 07. 2020 10:50 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 29 | ||||
3 | Krajčovič Tomáš | 02. 07. 2020 10:50 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
4 | Massalkhi Adam | 23. 07. 2020 23:43 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 67 | ||||
5 | Németh Nicolas | 23. 07. 2020 16:09 | 2009 | D-ch | No Worry Galanta | |||||
6 | Ondrášik Dávid | 22. 07. 2020 20:09 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
7 | Putiška Adam | 24. 07. 2020 13:05 | 2009 | D-ch | TK NCHZ Nováky | |||||
8 | Sander Lukáš | 26. 07. 2020 07:12 | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno | |||||
9 | Urbánoš Filip | 20. 07. 2020 22:14 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |