Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANAM CUP 2019 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4,04001 Košice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dragun Anton (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kurpas Martin (C) | |||
Termín od: | 15.06.2019 | Termín do: | 17.06.2019 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 06. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 16 | 8 | - | 16.06.2019 8:30 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 15.06.2019 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha, vyhodnotenie
VR: Anton Dragun, ZVR: Martin Kurpas
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Brejžek Filip | ||||
6:4 3:6 7:6(3) | |||||
2. | Drozd Adam | 16 8 SF F | |||
3. | Lipa Lukáš | ||||
6:4 4:6 6:2 | |||||
4. | Dióssy Šimon | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Brejžek Filip | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 29 | ||||
2 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 42 | ||||
3 | Drozd Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 43 | ||||
4 | Surový Michal | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 75 | ||||
5 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
6 | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | |||||
7 | Lipa Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
8 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
9 | USP | Fifik Liam | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TKM Betliar | ||||
10 | Török Timur | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | |||||
11 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
12 | Džobanik Michal | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
13 | USP | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||
14 | USP | Podolský Šimon Jozef | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | ||||
15 | USP | Kocur Rene | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | ŠTK Poprad Veľká |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartoš Oliver | 12. 06. 2019 21:05 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 71 | ||||
2 | Seliga Filip | 06. 06. 2019 20:22 | 2008 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
3 | Štefány Jakub | 16. 11. 2018 16:45 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
4 | Stolár Jakub | 15. 06. 2019 14:29 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
5 | Trojan Samuel | 14. 06. 2019 13:06 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
6 | Turek Sebastian | 16. 06. 2019 08:37 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | |||||
7 | Zavacký Peter | 10. 06. 2019 10:42 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice |